فرمانده انتظامي خوزستان: استمرار راه شهدا پيام اصلي ملت در روز 22 بهمن است

اهواز - ايرنا- فرمانده انتظامي خوزستان با بيان اينكه استمرار راه شهدا پيام اصلي ملت در روز 22 بهمن است گفت: عزم مردم براي استمرار راه شهدا و ايستادگي در مقابل نيرنگ هاي دشمن، ملت شريف ايران را با مشت هاي گره كرده در اين روزهاي تاريخي به خيابان ها كشيد.

سردار محمد رضا اسحاقي در حاشيه راهپيمايي 22 بهمن در اهواز در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار كرد: ملت شريف ايران به ويژه مردم ولايتمدار خوزستان هر ساله با حضور پرشور خود در اين روز بزرگ، وفاداري خود را به نظام و انقلاب اسلامي ثابت كرده و همواره با مشت هاي گره كرده خود دشمنان را مايوس مي كنند.
وي افزود: دشمنان نظام هميشه دنبال دسيسه چيني و برنامه ريزي براي آسيب رساندن به انقلاب اسلامي هستند اما ملت شريف ايران مانند كوهي استوار از آرمان هاي امام(ره) و اين انقلاب دفاع مي كند.
فرمانده انتظامي خوزستان ادامه داد: ملت شريف ايران هيچ هراسي از تهديدهاي كشورهاي غربي به ويژه آمريكا نداشته و در تمامي صحنه هاي انقلابي حضوري پررنگ دارند.
يكي از نمايندگان مردم اهواز، حميديه، باوي و كارون در مجلس شوراي اسلامي نيز در اين خصوص اظهار كرد: براي نخستين بار نيست كه ملت شريف ايران به ويژه خوزستاني هاي ولايتمدار در زمان نياز در صحنه حضور يافته و ثابت كرده اند كه مدافع انقلاب اسلامي هستند.
جواد كاظم نسب الباجي افزود: دشمنان ايران و به ويژه آمريكاي جنايتكار بايد بدانند كه مردم ايران هيچگاه ظلم را نپذيرفته و براي دفاع از حقوق قانوني خود همواره در صحنه حاضر شده و همسو با نظام و انقلاب هستند.
وي گفت: سال به سال شاهد حضور هرچه بيشتر مردم در راهپيمايي روز 22 بهمن هستيم و اين نشان مي دهد كه انقلاب اسلامي به پشتوانه مردم همچنان بيمه است واهداف شوم كشورهاي غربي نمي تواند آسيبي به اعتقادات اين ملت وارد كند.
مديركل بنياد شهيد خوزستان نيز در حاشيه راهپيمايي 22 بهمن اهواز اظهار كرد: مردم ولايتمدار خوزستان تاكنون در تمامي عرصه هاي انقلابي حضور داشته و در اين روز بزرگ نيز به خيابان ها آمده تا پاسخ كوبنده اي به ياوه گويي هاي رئيس جمهور آمريكا بدهند.
عبدالرضا فرجيان افزود: ملت شريف ايران و خانواده شهدا و ايثارگران از ابتداي پيروزي انقلاب با امام خميني (ره) و در ادامه راه با رهبر معظم انقلاب پيمان بسته و هيچگاه ولايت فقيه را تنها نمي گذارند.
در سي و هشتمين بهار آزادي همزمان با سراسر كشور طنين شعار مرگ بر آمريكا و مرگ بر اسرائيل توسط راهپيمايان 22 بهمن در خيابان هاي شهرهاي مختلف خوزستان پيچيد.
7152/ 6037
خبرنگار: محمدرضا خبازان ** انتشار دهنده: عبدالحميد راجي

سرخط اخبار استان‌ها