معاون وزیر ارشاد:تولید محتوای متناسب با فرهنگ دینی و ملی باید گسترش یابد

ساری- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت : تولید محتوای متناسب با فرهنگ دینی و ملی در جامعه باید گسترش یابد و در حوزه فرهنگ اسلامی و دینی تلاش بیشتری انجام شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، علی اصغر كاراندیش روز جمعه در جمع راهپیمایان شهرستان بهشهر در مصلای نماز جمعه این شهر ، افزود : یكی از اهداف گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب در ادامه راه شهدای و استمرار راه پیروزی انقلاب در چارچوب فرمایشات امام راحل و رهبری ، آسیب شناسی درست از عملكردهاست.
وی بیان داشت : برای این كه انقلاب به سرمنزل مقصود برسد ، باید آسیب شناسی از عملكرد خود داشته باشیم و اقدامات و برنامه هایی را كه برای جلو بردن این میراث بزرگ داریم ، بررسی كنیم.
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینكه برای شفاف سازی راه انقلاب در گروه آسیب شناسی است ، یادآور شد : اكنون تبدیل به نیروی تاثیر گذار در منطقه و جوامع بین المللی شدیم و رشد همه جانبه ما در تكنولوژی پیشرفته مدیون آسیب شناسی های مختلف است.
كاراندیش گفت : در طول دفاع مقدس با دست خالی در برابر دشنمن ایستادیم و مقاومت كردیم و اكنون هم در جنگ نرم و همچنین در صنایع دفاعی ، توسعه فراوان و موفقیت های بسیاری نصیب حالمان شده است .
وی بر ضرورت توجه به مردم سالاری دینی و رفع نواقص موجود تاكید كرد و افزود : خوشبختانه انقلاب اسلامی ما را با سرعت بیشتر در حال پیشرفت است.
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت : اكنون در شرایطی قرار داریم كه همه افراد جامعه به فضای مجازی و رسانه دیجیتال تسلط دارند و مهم ترین وظیفه ما تولید محتوای متناسب با فرهنگ دینی و ملی ماست.
وی افزود : توجه ویژه به توسعه فرهنگ قرآنی باید مورد توجه باشد و در این زمینه ما با تمام توان برای رشد و تعالی فرهنگ دینی و اسلامی در جامعه تلاش می كنیم.
كاراندیش گفت : همه تلاش خود را انجام می دهیم تا خدمات مناسب در شهرستان بهشهر ارائه شود و در حوزه های مختلف فرهنگی ، هنری و اجتماعی شاهد رشد همه جانیه بویژه در حوزه فرهنگ و هنر رسانه باشیم.
شهرستان 160 هزارنفری بهشهر در شرق مازندران واقع است.
خبرنگار : مریم نظری ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7332/1654