مردم گتوند در راهپيمايي 22بهمن حماسه آفريدند

گتوند - ايرنا - همزمان با سراسر كشور و در سالروز پيروزي انقلاب اسلامي مردم ولايت مدار و شهيد پرور شهرستان گتوند با حضور در راهپيمايي 22 بهمن حماسه اي ديگر آفريدند.

به گزارش ايرنا مردم گتوند از ساعت 11 صبح روز جمعه از گلزار شهدا به طرف مصلاي امام خميني (ره) اين شهر حركت و در راهپيمايي يوم ا... 22 بهمن حضوري حماسي داشتند.
حضور قشرهاي مختلف مردم گتوند در راهپيمايي يوم ا... 22 بهمن به قدري باشكوه بود كه حركت آنها در مسير راهپيمايي به كندي انجام مي‌شد ولي با تدابير ستاد برگزاري دهه مبارك فجر شهرستان با ايجاد نظم و امنيت خوب اين حركت به صورت آرام و روان ادامه پيدا كرد.
در اين آيين علاوه بر مسئولان، قشرهاي مختلف مردم به ويژه دانش‌آموزان، دانشجويان، ورزشكاران حضوري چشمگير داشتند و در مسير راهپيمايي با سردادن شعارهاي ا... اكبر، مرگ بر آمريكا، مرگ بر اسرائيل، مرگ بر استكبار و نه شرقي نه غربي جمهوري اسلامي انزجار خود را از توطئه‌هاي مستكبران ضد انقلاب اسلامي ابراز كردند.
سخنران راهپيمايي يوم ا... 22 بهمن در گتوند محمد حسن قديري ابيانه سفير سابق ايران در مكزيك و مدير انجمن نخبگان جهان اسلام بود.
برگزاري مسابقات فرهنگي، برپايي ايستگاه نقاشي كودكان از جمله برنامه هاي اجرا شده در حاشيه راهپيمايي يوم ا... 22 بهمن در گتوند بود.
در پايان اين راهپيمايي قطعنامه سراسري قرائت شد كه با تكبير جمعيت مورد تاييد راهپيمايان قرار گرفت.
همچنين در شهرهاي جنت مكان، سماله، تركالكي و صالح شهر از توابع گتوند، راهپيمايي 22 بهمن با حضور قشرهاي مختلف مردم برگزار شد.
به گزارش ايرنا در شامگاه 21 بهمن نيز آيين نورافشاني نيز در نقاط مختلف شهرستان گتوند برگزار شد.
در اين آيين مردم با تجمع در ميادين و مراكز شهر و همزمان با نورافشاني، نداي تكبير را سر داده و با آرمان هاي بلند امام خميني(ره) تجديد ميثاق كردند.
شهرستان گتوند در شمال استان خوزستان با 74 هزار نفر جمعيت داراي 2 بخش مركزي و عقيلي و پنج شهر گتوند، جنت مكان ،صالح شهر، تركالكي، سماله و 45 روستا است.
7467 / 6037
خبرنگار: باقر ابراهيمي ** انتشار دهنده: عبدالحميد راجي
كانال خبري ايرنا خوزستان @ irnaahvaz
براي دريافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به كانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپيونديد.

سرخط اخبار استان‌ها