هافبك تيم صنعت نفت آبادان:
مستحق پيروزي در اين بازي بوديم

اهواز _ ايرنا _ هافبك شماره 8 تيم صنعت نفت آبادان معتقد است كه تيمش مستحق كسب سه امتياز بازي بود اما دروازه بان حريف با واكنش هاي خود مانع از اين پيروزي شد.

حكيم نصاري پنجشنبه شب پس از شكست تيمش مقابل استقلال خوزستان در گفتگو با خبرنگار ايرنا اظهار كرد: در نيمه دوم بازي حاكم مطلق ميدان بوده و چندين موقعيت خوب گلزني داشتيم كه متاسفانه به گل تبديل نشد.
هافبك طراح طلايي پوشان آباداني افزود: امروز، روز خوب شيخ ويسي بود و با سيوهاي استثنايي خود يك تنه باعث پيروزي تيمش شد.
وي عنوان كرد: در ابتداي بازي در حالي كه هنوز خط دفاع ما شكل نگرفته بود بر سر يك غافلگيري گل خورديم و همين امر موجب شد كه شيرازه تيم از هم بپاشد.
نصاري ادامه داد: اما در نيمه دوم بازي با برنامه هاي كادر فني توپ و ميدان را در اختيار گرفته و توانستيم از خط دفاع استقلال به خوبي عبور كنيم.
وي تصريح كرد: استقلال خوزستان تيم شايسته اي است و در هفته هاي اخير نتايج خوبي كسب كرده است من براي اين تيم آرزوي موفقيت داشته و اميدوارم در بازي هاي آسيايي نتايج قابل قبولي كسب كند.
اين هافبك آباداني طلايي پوشان افزود: ما در ابتداي نيمه فصل دوم بازي هاي بسيار سنگيني داشتيم و فشردگي مسابقات نيز خستگي ما را دو چندان مي كرد، بدون شك در هفته هاي آينده نتايج بهتري كسب و خود را به تيم هاي بالانشين نزديك تر مي كنيم.
تيم صنعت نفت آبادان تا پايان هفته بيست و يكم رقابت هاي ليگ برتر با كسب 22 امتياز در جايگاه دوازدهم جدول قرار دارد.
6002 حبرنگار:پارسا شاكري **انتشار دهنده:كبري آقازري

سرخط اخبار استان‌ها