سر دادن شعار واحد بين تماشاگران خوزستاني/ استقبال اندك تماشاگران از بازي

اهواز _ ايرنا _ شهرآورد دو تيم خوزستاني استقلال و صنعت نفت آبادان كه با برتري استقلال به پايان رسيد حاشيه هاي جالبي نيز داشت.

به گزارش ايرنا ديدار بين دو تيم استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان از هفته بيست و يكم رقابت هاي ليگ برتر در حالي برگزار شد كه با حاشيه هايي همراه بود.
پيش از آغاز بازي آرش افشين و فرشاد سالاروند به سمت نيمكت نفت آبادان رفتند و از فيروز كريمي رخصت بازي گرفتند.
كادر فني تيم استقلال خوزستان به همراه سيروس پورموسوي از فيروز كريمي سرمربي نفتي ها استقبال كردند.
در اواسط نيمه اول بازي تعدادي از تماشاگران استقلالي با دسته گل و شيريني به سمت تماشاگران صنعت نفت رفته و شعار واحد سر دادند.
با توجه به نزديك بودن به بازي هاي آسيايي چمن ورزشگاه غدير اهواز از كيفيت خوبي برخوردار نيست.
با وجود اين كه بازي در اواخر هفته برگزار مي شد اما تماشاگران اندكي به ورزشگاه آمده بودند.
در اين بازي تنها 300 تماشاگر از نزديك نظاره گر بازي بودند همچنين 100 تماشاگر آباداني براي حمايت از تيم خود به ورزشگاه آمده بودند.
در دقيقه 3 بازي محمد طيبي در محوطه جريمه دروازه طلايي پوشان آباداني را باز كرد تا در دو هفته متوالي براي تيمش گلزني كند.
كاپيتان استقلال خوزستان پس از زدن گل به سمت هواداران رفت و مورد تشويق قرار گرفت.
تيم صنعت نفت آبادان در نيمه دوم بازي توپ و ميدان را در اختيار گرفت و حملات بيشماري بر روي دروازه استقلالي ها خلق كرد اما نتوانست در گلزني موفق شود.
در دقيقه 75 بازي آرش افشين از ميدان بازي خارج شد كه اين موضوع باعث ناراحتي او شد، افشين پس از تعويض به سمت رختكن رفت و از اين طريق اعتراض خود را به سيروس پورموسوي نشان داد.
افشين در نيمه دوم بازي در حالي كه در محوطه جريمه بود يك موقعيت خوب گلزني را از دست داد كه اين موضوع اعتراض شديد هواداران را به دنبال داشت.
تيم استقلال خوزستان در حال حاضر با كسب 29 امتياز در رده ششم قرار گرفت همچنين صنعت نفت آبادان با كسب 21 امتياز در جايگاه 11 قرار گرفت.
6002 خبرنگار : پارسا شاكري **انتشاردهنده: كبري آقازري