مديران خوزستاني مردم را به حضور در راهپيمايي 22 بهمن دعوت كردند

اهواز – ايرنا – بسياري از مديران و مسئولان دستگاههاي دولتي مردم استان خوزستان را به شركت در راهپيمايي 22 بهمن دعوت كردند.

به گزارش پنجشنبه ايرنا فرماندار اهواز در پيامي به مردم اعلام كرد 22 بهمن ماه ياد آور پيروزي انقلاب و رهايي ملت ايران از ظلم و ستم حكومت هاي شاهنشاهي و طاغوتي و استقلال ايران است.
اسماعيل ارزاني بيان كرد: بدون شك مردم شهيد پرور ،هميشه در صحنه و انقلابي خوزستان به ويژه مردم شريف اهواز همچون سال هاي گذشته همگام با ملت قهرمان ايران اسلامي در روز يوم الله 22 بهمن امسال چون موج خروشان در دفاع از آرمان هاي بنيانگذار كبير انقلاب در راهپيمايي اين روز شركت خواهند كرد.
شهردار اهواز نيز در پيامي با تبريك ايام دهه فجر مردم استان خوزستان را به حضور در راهپيمايي 22 بهمن دعوت كرد.
سيد خلف موسوي در ادامه افزود: نقطه اوج و كمال انقلاب اسلامي در روز 22 بهمن و با پيروزي خون بر شمشير تجلي مي يابد، از اين رو 22 بهمن ، نماد استقلال خواهي ، تبلور ظلم ستيزي و مظهر عدالت جويي ملت قهرمان ايران است.
وي گفت: 22 بهمن بيرق شرف، افتخار و عظمت ملت ايران را در گستره تاريخ به اهتزاز در مي آورد و هر سال با تكرار حضور ميليوني ايرانيان انقلابي، پايبندي و وفاداري ملت با آرمان هاي امام ، رهبري و شهدا را به منصه ظهور مي رساند.
فرماندارشهرستان دشت آزادگان نيز با صدور پيامي همه اقشار و عشاير را به شركت در راهپيمايي22 بهمن براي ايجاد حماسه اي پرشور دعوت كرد.
نادر عميد زاده بيان كرد: 22بهمن سالگرد پيروزي حق بر باطل، پيروزي خون بر شمشير و پيروزي مستضعفين بر مستكبرين است كه توانست نور اميد را در دل آزادي خواهان عالم در اغلب كشورهاي جهان روشن كرده و آن ها را براي پيروزي استوارتر گرداند.
فرماندار انديمشك نيز از شهروندان براي حضور پرشور در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن دعوت نمود.
پيمان جهانگيري اظهار كرد: نهضتي كه امام خميني (ره) پرچمدار و پايه گذار آن بود توانست در روز 22 بهمن غبار از چهره اسلام زدوده و سيماي حقيقي آن را پس از 14 قرن به جهان تشنه عدالت نماياند.
وي بيان كرد: هر چقدر مردم در راهپيمايي 22 بهمن گسترده تر حضور يابند به حتم دشمنان نيز به همان اندازه مستاصل، درمانده و نا اميدتر خواهند شد.
فرماندار خرمشهر نيز در پيامي مردم به حضور در راهپيمايي 22 بهمن دعوت نمود.
ولي الله حياتي گفت: ملت بزرگ ايران نه وابسته به شرق است نه وابسته به غرب ، ملت بزرگ ايران از همان ابتداي سال 42 فرياد نه شرقي نه غربي را برآورد.
وي افزود: راهپيمايي 22 بهمن مظهر اتحاد ملي مردم ايران است ، مردم با حضور حماسي و پر خروش خود در راهپيمايي 22 بهمن جوابي دندان شكن به ياوه گويي هاي اين رئيس جمهور ديوانه آمريكا خواهند داد .
حياتي با بيان اينكه انقلاب اسلامي ما از ابتداي شكل گيري تاكنون بر دو محور مهم استوار بوده است ، خاطرنشان كرد: عناصرزيادي در شكل گيري و بقاء جمهوري اسلامي نقش داشتند اما دو عنصر از همه عناصر كليدي تر بوده اند اولين عنصر نقش رهبري در انقلاب و دومي حضور و نقش مردم ، اين انقلاب با اين دو عنصر معنا ، مفهوم و حيات پيداكرده است .
وي ادامه داد : سرنوشت انقلاب را مردم هميشه رقم زده اند ، در بزنگاههاي خطر مردم جلوتر از مسئولين به ابراز وفاداري و ارادت به نظام و انقلاب برخاسته اند .
مدير كل اموزش و پرورش خوزستان نيز از مردم و دانش آموزان براي حضوري حماسي در راهپيمايي 22 بهمن دعوت نمود .
محمد تقي زاده در اين پيام افزود: انقلاب شكوهمند اسلامي به رهبري امام راحل كه با همراهي، وحدت، همدلي ، ايثار و فداكاري ملت ايران در يوم الله 22بهمن به پيروزي رسيد، نقطه عطفي درتاريخ ايران زمين است.
وي بيان كرد: در ايام مبارزه، همه اقشار مردم ايران در صفوف به هم پيوسته و با اتكا به خداوند، بنيان حكومت طاغوت را از ريشه بركندند و امروز كه انقلاب اسلامي ايران در اوج عزت و اقتدار،سي و هشتمين بهار آزادي را جشن مي گيرد، حفظ و پاسداشت اين نعمت الهي بر همگان ضروري است.
وي عنوان كرد: از اين رو فرهنگيان و دانش آموزان استان خوزستان همانند هميشه، با حضوري پر رنگ و انقلابي در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن ماه 1395 ، با آرمان هاي والاي حضرت امام خميني (ره) تجديد ميثاق مي كنند و ضمن بيعت مجدد با مواضع حكيمانه مقام معظم رهبري (مدظله العالي) ، اراده ، سربلندي و عظمت ملت سرافراز ايران اسلامي را به نمايش در مي آورند .
7158/6064
خبرنگار: زينب فرحاني** انتشار دهنده: محسن بهاروند

سرخط اخبار استان‌ها