حضور در راهپيمايي 22 بهمن نشان دهنده انسجام مردم مقابل استكبار است

زنجان - ايرنا - معاون سياسي و امنيتي استاندار زنجان گفت: با توجه به شرايط حساس ايران و منطقه، حضور مردم در راهپيمايي 22 بهمن نشان دهنده انسجام و اتحاد ملي مقابل استكبار جهاني و قدرت هاي پوشالي آنان خواهد بود.

بيوك موسوي روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، افزود: براي پاسخ دادن به تهديدهاي دشمن و تثبيت بيش از پيش حكومت اسلامي در جهان سياست، همه اقشار مردم بايد در عرصه حضور داشته باشند.
موسوي با تبيين عملكرد سياسي دولت، گفت: امروز دولت در شرايطي قرار دارد كه تمام تلاش خود را براي بهبود وضعيت اقتصادي و معيشتي مردم معطوف كرده و الان نيز تنها راه برون رفت از فضاي تهديدهاي خارجي، اتحاد و همبستگي بين تمام اقشار جامعه است.
معاون سياسي و امنيتي استاندار زنجان اظهار كرد: انسجام ملي در ايران با حضور فراگير در راهپيمايي هايي كه به مناسبت هاي مختلف برگزار مي شود و انتخابات تجلي پيدا مي كند.
وي يادآور شد: به نظر مي رسد مهمترين راهپيمايي ايران كه در حفظ كيان كشور نيز تاثيرگذار است، راهپيمايي روز 22 بهمن است، همچنين اين راهپيمايي هميشه با نام شهدا و امام شهدا عجين و شناخته شده است.
موسوي با اشاره به دلاوري هاي مردم ايران در مبارزات با رژيم پهلوي، گفت: خالقان انقلاب اسلامي در سال 57 با تمام وجود پشت اين انقلاب ايستادند، از آن حمايت كرده و جان خود را تقديم كردند، در همين راستا مردم نيز بايد براي پاسداشت خون هاي ريخته شده در صحنه حاضر شوند.
معاون سياسي و امنيتي استاندار زنجان با تبيين تاثير ميزان حضور مردم در راهپيمايي ها، گفت: براي اينكه قدرت، عزت، ايستادگي مقابل ظلم و حمايت از آرمان هاي امام راحل را به رخ دشمنان و جهانيان بكشيم لازم است تا حضور با شكوهي در اين مراسم داشته باشيم.
موسوي خاطرنشان كرد: نبايد گله مندي از عملكرد يك دستگاه اجرايي در سطوح استاني يا كشوري باعث حضور نيافتن در اين رويداد تاريخي شود، چرا كه دنيا بايد چهره اي از اتحاد و يكپارچگي را در ايران اسلامي مشاهده كند.
3216/6085
خبرنگار: سجاد كريمي ** انتشار دهنده: رويا رفيعي

سرخط اخبار استان‌ها