شهردار اهواز: تنها با نگاه فرابخشي مي توان عقب ماندگي هاي شهري را جبران كرد

اهواز- ايرنا- شهردار اهواز گفت: تنها با مديريت جهادي و نگاه فرابخشي مي توان عقب ماندگي هاي شهرستان اهواز را در زمينه ارائه خدمات شهري جبران كرد.

به گزارش ايرنا سيد خلف موسوي روز چهارشنبه در آيين كلنگ زني پروژه غير هم سطح زردشت اهواز و تعريض پل كيان آباد اظهار كرد: با توجه به اهتمام استاندار خوزستان در جهت توسعه خدمات شهري به شهروندان اهواز در ماه هاي اخير اقدامات خوبي در اين شهرستان صورت گرفته اما در برخي از پروژه هاي بزرگ اهواز دستگاه هاي اجرايي هماهنگي لازم را نداشته كه اين مشكلات بين بخشي نيز به همت استاندار خوزستان برطرف شد.
وي افزود: با كلنگ زني اين پروژه بخشي از مشكلات ترافيكي منطقه كيانپارس و تردد ساكنان منطقه زردشت برطرف مي شود و همچنين 12 متر به عرض پل كيان آباد اضافه خواهد شد.
وي بيان كرد: اين زيرگذر به عرض33 متر بوده و شش خط رفت و برگشت را ايجاد مي كند كه تاثير بسزايي در كاهش ترافيك اين منطقه و كيانپارس دارد.
موسوي تصريح كرد: باتوجه به نزديك شدن به بهره برداري پل نهم بي شك اگر زيرگذرهاي مشخص شده در اين مسير را ايجاد نكنيم بر بار ترافيك كيانپارس افزوده شده و اهميت احداث پل نهم كاهش مي يابد.
وي بيان كرد: شهر اهواز به دليل جنگ و دوره بازسازي ، 20 سال از ساير كلانشهرها عقب مانده و تنها با اتحاد و مديريت جهادي مي توان اين ضعف را جبران كرد.
7152/6002
خبرنگار: محمدرضا خبازان*انتشاردهنده : كبري آقازري

سرخط اخبار استان‌ها