چند خبر از دهه فجر در دشت آزادگان هنديجان و شوشتر

اهواز - ايرنا - به مناسبت دهه فجر چند پروژه عمراني در شهرستان هاي دشت آزادگان و هنديجان به بهره برداري رسيد.

دشت آزادگان: به گزارش ايرنا به نقل از روابط عمومي فرمانداري دشت آزادگان، نادر عميد زاده فرماندار اين شهرستان در آيين بهره برداري از پروژه هاي عمراني دهه فجر اين شهرستان گفت: 32 پروژه در زمينه هاي مختلف عمراني اجتماعي، فرهنگي و ورزشي با اعتبار 14 ميليارد ريال از اعتبارات داخلي وزارت كشور به مناسبت دهه فجر به بهره برداري رسيد.
اين آيين كه مسئولان محلي در آن شركت داشتند به صورت نمادين در روستاهاي جلاليه و مرعي از توابع اين شهرستان برگزار شد.
همچنين در آييني بهره برداري از پروژه گازرساني به روستاهاي مسيرحمودي دشت آزادگان به مناسبت دهه فجر آغاز شد.
در اين پروژه 32 هزار متر شبكه گذاري و با300 انشعاب،800 خانوار از نعمت گاز بهره مند شدند. براي اين پروژه 37 ميليارد و 600 ميليون ريال هزينه شده است.
***
هنديجان : به مناسبت دهه مبارك فجر، يك باب خانه بهداشت در روستاي كريم آباد از توابع بخش چم خلف عيسي شهرستان هنديجان بهره برداري شد.
مدير شبكه بهداشت و درمان هنديجان گفت:هم اكنون 16 خانه بهداشت در سطح اين شهرستان به ارائه خدمت به روستائيان مشغول هستند.
ناصر حاتم زاده گفت: خانه بهداشت روستاي كريم آباد با اعتبار يك ميليارد و 200 ميليون ريال ساخته و تجهيز شده است.
وي گفت: اين خانه بهداشت به مساحت 90 متر مربع به جمعيتي حدود 700 نفر خدمات نظام سلامت را ارائه مي دهد. زمين اين خانه بهداشت از سوي دهياري روستا اهدا شده است.
خبرنگار: عبدالحسن محسني نژاد
***
شوشتر: امام جمعه شوشتر گفت:نظم و امنيت از مسائل زيربنايي كشور است و نيروي انتظامي از اركان مهم نظام مقدس جمهوري اسلامي محسوب مي شود.
حجت الاسلام شكرا... سليماني در ديدار با فرماندهان و پرسنل نيروي انظامي با تبريك ايام دهه فجر اظهاركرد:دهه مبارك فجر يادآور خاطراتي مهم به همراه درس ها و عبرت هايي مختلف است.
وي افزود: موفقيت در عرصه هاي مختلف سياسي، فرهنگي و اقتصادي مستلزم موفقيت نيروي انتظامي است و از اين جهت اهميت نيروي انتظامي بر كسي پوشيده نيست.
وي گفت:در اوايل پيروزي انقلاب اسلامي دشمن با روش هاي مختلفي از جمله كودتاها و تحريك اقوام درصدد راه اندازي جنگ داخلي و براندازي اين نظام بود اما امروزه اين روش ها به ايجاد ناهنجاري هاي اجتماعي و امنيتي تغيير كرده است.
وي ادامه:دشمن با همه اين روش ها قصد ضربه زدن به نظام را دارد كه با اقتدار و هوشياري نيروي انتظامي با قاطعيت كامل در اين زمينه، توطئه هاي آنان نقش برآب مي شود.
خبرنگار:ايمان صادقي حسنوند
انتشاردهنده: عبدالحميد راجي

سرخط اخبار استان‌ها