شهردار اهواز:انتقادها نبايد رنگ تخريب به خود بگيرد

اهواز - ايرنا - شهردار اهواز با بيان اينكه در همه مجموعه هاي اداري و سازماني از جمله شهرداري اهواز ضعف ها و نارسايي هاي وجود دارد گفت: انتقادها از مجموعه شهرداري نبايد رنگ تخريب به خود بگيرد.

به گزارش ايرنا سيدخلف موسوي دوشنبه در آئين گراميداشت هفتمين روز از دهه فجر 'انقلاب اسلامي ، هويت ديني ، ترويج معنويت، فرهنگ و تمدن اسلامي در حسينيه بقيه الله اهواز افزود:ما از نقد و انتقاد استقبال مي كنيم و آمادگي داريم از نظرها و پيشنهادهاي كارشناسان و شهروندان براي بهبود كارها و رفع نقص ها و كاستي ها استفاده كنيم.
وي رسيدگي به مناطق محروم و حاشيه اي كلانشهر اهواز و اجراي طرح هاي ماندگار و گره گشا را دو رويكرد شهرداري اهواز در دوره جديد عنوان كرد و گفت: در دوره جديد مديريتي ، شهرداري بخاطر مشكلات مالي و اعتباري ، از بسياري رديف هاي بودجه و منابع اعتباري محروم بود و نگاه ما تنها به منابع درآمدي شهرداري معطوف بود.
موسوي با تقدير از زحمات كاركنان ، مديران و كارگران شهرداري به خصوص در بخش خدمات شهرداري و معاومت فرهنگي اجتماعي كه با وجود مشكلات و تنگناهاي شديد مالي همت و توان خود را براي زيبا نگهداشتن چهره شهر اهواز به كار گرفتند از حمايت هاي استاندار خوزستان و نماينده ولي فقيه در استان از شهرداري اهواز تقدير كرد.
شهردار اهواز با بيان اينكه بودجه شهرداري اهواز از سه هزار ميليارد ريال در سال 92 به هفت هزار ميليارد ريال در سال 95رسيد گفت: در سه سال اخير چند پروژه بزرگ از جمله تعريض پل سوم كيانپارس انجام شد و چندين پروژه ديگر در حال انجام است.
وي در اين آئين كه نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اهواز نيز حضور داشت مطالبات مردم از شهرداري را به حق دانست و افزود: با وجود ناكافي اعتبارات ، تلاش مي كنيم انتظارات و توقع هاي شهروندان را در حد توان عملي كنيم.
مسئول كميته خدمات شهري و فضاسازي دهه فجر اهواز در ادامه از اجراي دهها برنامه شاد ، گل كاري و پاكسازي شهر از گرد و خاك اخير خبر داد و گفت: مسير راهپيمايي يوم الله 22 بهمن در حال آماده سازي است.
وي با تبريك ايام خجسته و مبارك دهه فجر از عموم مردم شريف استان خواست در راهپيمايي يوم الله 22بهمن حضوري حماسي و تاريخي داشته باشند.
6065/6064
خبرنگار:محمدرضا بنوره** انتشار دهنده: محسن بهاروند

سرخط اخبار استان‌ها