شروع پاكسازي برف حاشيه جاده چالوس/ رانندگان با احتياط رانندگي كنند

نوشهر- ايرنا - سرپرست اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي شهرستان چالوس با اشاره به وجود بقاياي برف در شانه هاي خاكي جاده حادثه خيز كندوان گفت : براي ترددي ايمن عمليات برفروبي اين مسير در حال انجام است و رانندگان با احتياط كامل در اين محور رانندگي كنند.

برفي كه در روزهاي چهارشنبه تا جمعه هفته پيش در مازندران به ويژه غرب اين استان باريد، ارتفاع آن در مناطقي از جاده هاي شرياني اين استان از جمله محور چالوس - كرج به حدود 70 سانتي متر رسيده بود به نحوي كه درپي آن چندين بار اين جاده كوهستاني و حادثه خيز شاهد سقوط بهمن بود.
مهدي صفايي روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود : وجود برف هاي باقي مانده ناشي از ريزش برف سنگين چند روز اخير در دو طرف شانه هاي خاكي اين جاده سبب شده تا آمد و شد خودروها به آساني انجام نگيرد.
وي اظهارداشت: نيروهاي راهداري از نخستين ساعت هاي امروز (يكشنبه) با بكارگيري چندين دستگاه بولدوزر ، لودر و گريدر از تونل كندوان گرفته تا پل زنگوله به طول حدود 10 كيلومتر را مشغول پاكسازي هستند تا خودروها بتوانند به آساني در اين مسير تردد كنند.
سرپرست اداره راهداري و حمل ونقل جاده اي چالوس پيش بيني كرد كه عمليات برف روبي تا فردا / دوشنبه / ادامه دارد منتهي رانندگان خودروها دراين مسير به محض مشاهده عمليات برفروبي همكاري لازم را با راهداران داشته باشند.
جاده چالوس - كرج (كندوان ) حدود 160 كيلومتر طول دارد كه نيمي از اين مسير ارتباطي جزو حوزه استحفاظي مازندران منطقه چالوس است.
خبرنگار: مهراب زكي پور كينجي **انتشار دهنده:سيد محسن حسن نيا
7078 /1899//1602/
براي آگاهي از آخرين اخبار مازندران و كشور در كانال تلگرام ايرنا ساري :
🆔 @IRNASARII
https://t.me/joinchat/AAAAAD6WUOEHOj10XQIq5w

سرخط اخبار استان‌ها