وظيفه امروز بانوان تلاش در جهت توسعه پايدار كشور است

گرگان - ايرنا- مديركل دفتر امور بانوان وخانواده استانداري گلستان گفت: زنان در موقعيت كنوني كشور نيز همانند دوران پيروزي انقلاب و دفاع مقدس بايد در جهت توسعه پايدار جامعه تلاش و نقش آفريني كنند.

به گزارش شامگاه شنبه ايرنا كلثوم غفاري در نشست بانوان بندرگز با فرماندار اين شهرستان اظهارداشت: اگر زنان در انقلاب اسلامي ايران شركت نمي كردند انقلاب به ثمر نمي رسيد، بخش اعظم شركت كنندگان در راهپيمايي هاي قبل از انقلاب بانوان بودند.
وي افزود: زنان در دوران انقلاب، راهپيمائي ها و در زمان تثبيت انقلاب در پاي صندوق هاي راي و در دوران دفاع مقدس در پشت جبهه ها محكم و با صلابت ايستادگي كردند و امروز بايد براي توسعه كشور تلاش نمايند.
مديركل امور بانوان استانداري گلستان همچنين بر آگاه شدن و آشنايي زنان با حقوق خود تاكيد كرد و گفت: جامعه توسعه يافته عاري از آسيب، آشنا به حقوق مدني و اجتماعي و فرهنگي، اهل مطالعه و اهل مطالبه است.
علي اصغر ميرزائي فرماندار بندرگز نيز در سخناني با تبريك دهه فجر و ايام ميلاد با سعادت حضرت زينب (س) و روز پرستار اظهارداشت: زنان كشور ما در برپائي نهضت هاي آزاديخواهي و بويژه در دوران انقلاب اسلامي و دفاع مقدس نقش موثري داشتند.
وي افزود: هم اينك نيز در صحنه هاي مختلف اجتماع بانوان نقش ارزنده اي دارند و بويژه در مسائل مربوط به آسيب هاي اجتماعي و فرهنگ سازي تاثير گذار هستند.
همچنين به مناسبت گرامي داشت دهه مبارك فجر و ولادت باسعادت حضرت زينب كبري (س) و روز پرستار ، فرماندار به همراه امام جمعه بندرگز و مدير كل امور بانوان استانداري گلستان و جمعي از مديران دستگاه هاي اجرايي با حضور در بيمارستان شهداي اين شهرستان ضمن عيادت از بيماران، از پرستاران زحمتكش اين واحد درماني قدر داني كردند.
بندرگز واقع در غرب استان گلستان افزون بر 50 هزار نفر جمعيت دارد.
ش/1648
**انتشار : پري سالارنيا