مراسم رونمايي و فن بازار محصولات شركت‌هاي فناور برگزار مي‌شود

تهران-ايرنا-رونمايي و فن بازار محصولات شركت‌هاي فناور مستقر در پارك علم و فناوري دانشگاه تهران با حمايت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوري اقتصاد دانش‌بنيان معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري هفدهم بهمن‌ماه سال جاري برگزار مي‌شود.

به گزارش روز چهارشنبه گروه علمي ايرنا از معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، مراسم رونمايي از 10محصول برتر شركت‌هاي مستقر در پارك علم و فناوري دانشگاه تهران، با حضور جمعي از شخصيت‌هاي دانشگاهي و مديران علمي و صنعتي كشور، سرمايه‌گذاران، مشاوران تخصصي، مديران واحدهاي فناور برگزار مي‌شود.
در اين مراسم ميزهاي تجاري در اختيار سرمايه‌گذاران علاقه‌مند و افرادي كه در حوزه فناوري فعاليت دارند قرار داده مي‌شوند تا با يكديگر به مذاكره بپردازند.
نخستين آزمايشگاه كسب‌وكار كشور پيرامون اين رويداد راه‌اندازي مي‌شود. همچنين تفاهم‌نامه نخستين پارك فناوري تخصصي ICT كشور به امضا مي رسد.
برگزاري پانل سياست‌هاي تجاري‌سازي فناوري با حضور مقامات و مديران ارشد دولتي و خصوصي از ديگر برنامه‌هاي برگزاري اين رونمايي و فن بازار است.
همزمان با برگزاري رويداد رونمايي و فن بازار پارك علم و فناوري دانشگاه تهران مسابقه سرمايه‌گذاري مجازي برگزار مي‌شود. اين مسابقه با هدف آشنايي افراد حاضر در مراسم با نحوه سرمايه‌گذاري و معيارهايي كه بايد در سرمايه‌گذاري در نظر گرفته شود برگزار مي شود.
علمي**1023**1440
دريافت كننده:ابوالقاسم تيموري**انتشاردهنده: معصومه گلشن