گازوئيل كف جاده چالوس احتمال عامل واژگوني برخي خودروها

نوشهر- ايرنا - سرپرست اداره راهداري و حمل ونقل جاده اي در شهرستان چالوس با ابراز نگراني از وجود گازوئيل درسطح جاده كندوان گفت : وجود گازوئيل در سطح جاده پرتردد چالوس به كرج، سبب واژگوني تعدادي از خودروها عبوري اين مسير شده است.

جاده كوهستاني ، سخت گذر و حادثه خيز چالوس - كرج به طول 170 كيلومتر كه نيمي از آن در حوزه استحفاظي مازندران شهرستان چالوس قرار دارد و به طور متوسط همه روزه پذيراي حدود 20 هزار دستگاه خودروي شخصي و عمومي است.
مهدي صفايي روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود : لكه هايي از گازوئيل موجود در سطح جاده كندوان كه به نظر مي رسد به عمد ريخته شده باشد، تاكنون باعث وقوع حوادث ناگوار رانندگي در اين مسير شده است .
وي ادامه داد : به عنوان نمونه روز گذشته حوالي ساعت 10 صبح بر اساس گزارش مردمي شاهد لكه هايي از وجود گازوئيل در سطح جاده چالوس - كرج به ويژه منطقه پل ذغال بوده ايم كه درپي آن يك خودروي سمند از مسير جاده منحرف و دچار خسارت شد.
سرپرست اداره راهداري و حمل ونقل جاده اي چالوس گفت : با اينكه بارها گروه هاي راهداري به طور شبانه روزي براي شناسايي افراد متخلف مشغول گشت زني در اين مسير ارتباطي بودند اما هنوز موفق به شناسايي افراد متخلف نشده اند.
صفايي افزود : احتمالا به نطر مي رسد چنين اتفاقي از سوي خودروهاي يدك كش يا ناشي از سرريز گازوئيل از باك خودروهاي سنگين درسرپيچ ها رخ داده باشد.
وي از افراد رهگذر در اين مسير ارتباطي خواست به محض مشاهده اين افراد متخلف مراتب را به پليس 110 و يا اداره راهداري و حمل ونقل جاده اي اين شهرستان گزارش دهند.
خبرنگار : مهراب زكي پور كينجي **انتشار دهنده: سيد محسن حسن نيا
/1602/7078/1899

سرخط اخبار استان‌ها