گشایش نمایشگاه دستاوردهای دانشجویان دانشگاه حكیم سبزواری

سبزوار- ایرنا- نمایشگاه دستاوردهای علمی و فرهنگی دانشجویان دانشگاه حكیم سبزواری با عنوان « بازتاب» عصر چهارشنبه در مراسمی با حضور مدیركل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گشایش یافت

به گزارش ایرنا، در این نمایشگاه دستاوردها، افتخارات و كسب مقام های دانشجویان دانشگاه حكیم در سالهای 92 تا 95 با استفاده از طراحی و نصب روی پنجره های سنتی به عنوان نماد آسمان،به تصویر كشیده شد.
مدیركل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در این مراسم گفت : برگزاری نمایشگاههای دانشجویی زمینه بروز خلاقیت و شكوفایی استعدادهای دانشجویان را در زمینه های مختلف فرهنگی و هنری فراهم می كند.
فضل الله ایرجی كجوری افزود: دانشگاه حكیم سبزواری با توجه به ظرفیت های بالا و همدلی نیروها، در فعالیتهای فرهنگی جزو مراكز آموزشی پیشرو كشور است.
وی با بیان ایننكع دانشجویان دانشگاه حكیم با وجود نداشتن رشته های تخصصی هنری از هوش و ذوق بالایی در هنر برخوردار هستند، اظهار كرد: اعتماد به توانمندی دانشجویان زمینه رشد آنان رادر تمامی عرصه های علمی، فرهنگی، اجتماعی و دینی فراهم می كند.
ایرجی كجوری گفت: دانشگاه حكیم می تواند برای تدوام فرهنگ ادبی و هنری با برگزاری جشنواره هایی همانند ادبیات داستانی و با بهره گیری از تجربیات و خلاقیت دانشجویان به رشد و تثبیت فرهنگ غنی اسلامی ایرانی كمك نماید.
دانشگاه حكیم سبزواری دارای 10 هزار دانشجو است كه 2 هزار و 300 نفر از آنان در مقطع كارشناسی ارشد و دكترا در حال تحصیل هستند.
سبزوار در فاصله 230 كیلومتری غرب مشهد قرار دارد.
8145/6012/7499خبرنگار: حمیددلاوری هروی ** انتشار دهنده: علی حیدر شاه حسینی