وزير ورزش و جوانان:از شمشير بازي در المپيك ژاپن توقع مدال داريم

تهران – ايرنا - وزير ورزش و جوانان با حضور در اردوي تيم ملي شمشيربازي،گفت: تلاش هاي مجتبي عابديني در المپيك ريو نشان از شايستگي شمشيربازان ايراني براي رسيدن به سكوي المپيك دارد.

به گزارش روز سه‌شنبه ايرنا از فدراسيون شمشيربازي،مسعود سلطاني فر در بازديد از اردوي ملي پوشان شمشيربازي اعزامي به جام جهاني پادواي ايتاليا،گفت: از شمشيربازي براي المپيك آينده انتظار مدال دارم، تلاش هاي عابديني در المپيك ريو نشان از شايستگي شمشيربازان ايراني براي رسيدن به سكوي المپيك دارد.
وزير ورزش و جوانان با تقدير از زحمات شمشيربازان،گفت: براي تلاش هاي ارزنده مجتبي عابديني در رقابت هاي المپيك ريو پاداش مدال برنز را در نظر گرفته ايم.
سلطاني فر همچنين از رئيس فدراسيون شمشيربازي خواست تا بيشترين توجه را به بخش دختران شمشيرباز ايران براي موفقيت، همپاي پسران در رقابت‌هاي آسيايي و جهاني داشته باشد.
در اين بازديد فضل الله باقرزاده رئيس فدراسيون شمشيربازي گزارشي از وضعيت ملي پوشان شمشيربازي در سلاح هاي مختلف و بخصوص تيمي كه قرار است به مسابقات جام جهاني پادواي ايتاليا اعزام شود، ارائه كرد.
پيمان فخري، سرمربي تيم ملي شمشيربازي ايران نيز در گزارشي به وزير ورزش، از آمادگي شمشيربازان ايران و هدف گذاري روي جوانان براي كسب مدال در المپيك 2020 خبر داد.
فخري سلطاني فر گفت: ما در مسابقات جام جهاني پادواي ايتاليا براي مدال به ميدان مي‌رويم و ان شاء الله با دست پر به كشور باز مي گرديم.
براي آگاهي از آخرين اخبار ورزش ايران و جهان با كانال ورزشي ايرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شويد.
ورزشي **9395** 1701
خبرنگار: داود آجورلو * انتشاردهنده: حميد قديمي