عباس جدیدی: هنرمندی كه نمی تواند دو تا شاخ بز را از هم جدا كند، چرا در مورد مدیریت شهری نظر می دهد؟

تهران- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران در واكنش به توئیت یكی از بازیگران سینما كه از اعضای ورزشكار شورا انتقاد كرده بود، گفت: شما كه ادعا می كنید هنرمند هستی و حتی نمی توانی در سناریوهایت دو تا شاخ بز را از هم جدا كنی! چرا در مورد مدیریت شهری نظر می دهی و دخالت می كنی؟

به گزارش ایرنا، جدیدی همچنین از اظهارات رضا پهلوی در خصوص حادثه پلاسكو و اینكه فرزند شاه سابق ایران، آتش نشانان شهید را با عنوان «هلاكت» خطاب كرده انتقاد كرد و گفت: ما به پلیدی نیت اینها واقف هستیم.
وی همچنین با اشاره به اظهارات نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مورد حادثه پلاسكو و ادعای رفاقتش با ملت ایران، گفت: ما با دولتی كه كودك می كشد، رفاقتی نداریم.
وی همچنین خواستار ارائه گزارش تك تك اعضای شورای شهر در مورد عملكرد و كارنامه چهارساله شان شد و گفت: مردم از ما پاسخ می خواهند و باید از عملكرد ما آگاه باشند.
جدیدی در ادامه تذكر خود خطاب به رییس شورای شهر تهران گفت: اعضای شورا باید گزارش عملكرد چهارساله خود را به مردم ارایه دهند.
وی افزود: اعضای شورا باید خاضعانه به مردم بگویند كه در این چهار سال چه كردند.
عضو شورای شهر تهران با بیان اینكه نباید رو به جلو فرار كنیم افزود: برخی اعضا باید در خصوص مجوزهایی كه برای خویشان و نزدیكان خود گرفته اند به مردم توضیح دهند.
خبرنگار: یحیی معماری - انتشاردهنده: محمد آجورلو
تهرام/6539//1348