لیگ برتر فوتبال/ مربی تراكتورسازی: مقابل پیكان برد می خواهیم

تهران - ایرنا - مربی تیم فوتبال تراكتورسازی تبریز گفت:‌ در دیدار قبلی مقابل صنعت نفت آبادان غافلگیر شدیم ولی در بازی فردا مقابل پیكان به دنبال سه امتیاز هستیم.

«رحمان رضایی» روز شنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پیكان در سازمان لیگ فوتبال افزود: نتایج پیكان در لیگ شانزدهم فوتبال غافلگیر كننده بوده است كه این كار را برای ما در بازی فردا سخت می كند.
وی گفت: این تیم از كادر فنی و بازیكنان خوبی برخوردار است و شخصیت تیمی خود را در رقابت های لیگ و بازی های خانگی یا خارج از خانه نشان داده است.
مربی تراكتورسازی با اشاره به اینكه در دیدار با این تیم با تمام قوا ظاهر می شویم، افزود: در دیدار قبلی به رغم شایستگی مقابل صنعت نفت آبادان به نتیجه تساوی رسیدیم. ولی تمام تلاش تیم برای بازی فردا مقابل پیكان كسب سه امتیاز است.
وی در پاسخ به این سئوال كه كدام تیم در این دوره از رقابت ها شانس قهرمانی دارند، گفت: 17 هفته از رقابت های لیگ برتر فوتبال برگزار شده است و پرسپولیس و تراكتورسازی به دلیل نمایش قابل قبولی كه از ابتدای فصل داشتند، مدعی اصلی قهرمانی هستند. البته نتایج تیم های ذوب‌ آهن، استقلال و سپاهان در ادامه رقابت های لیگ، وضعیت مدعیان را روشنتر می كند.
رضایی با اشاره به غایبان تراكتورسازی در دیدار مقابل پیكان گفت: «لوسیانو ادینیو» و«شهرام گودرزی» به دلیل مصدومیت در تمرینات هفته ‌های اخیر تراكتورسازی غایب بودند و از 10 روز آینده به تمرینات اضافه می شوند.
مربی تیم فوتبال تراكتورسازی در خصوص عملكرد امید عالیشاه و احمد نوراللهی كه در نیم فصل از تیم فوتبال پرسپولیس به تراكتورسازی پیوستند، گفت: این دو بازیكنان جوان و آینده دار هستند و ظرفیت عملكرد بهتری را در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال دارند.
امیر قلعه‌ نویی سرمربی تیم فوتبال تراكتورسازی به دلیل تاخیر پرواز آنها به تهران موفق به حضور در سازمان لیگ فوتبال نشد.
دو تیم فوتبال پیكان تهران و تراكتورسازی تبریز در چارچوب هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال، فردا یكشنبه از ساعت 15 و 45 دقیقه در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف هم می روند.
ورزشی**9029**
خبرنگار: محمد مهدی موذن**انتشاردهنده:علی خورسندی