۲۵ دی ۱۳۹۵،‏ ۱۱:۲۷
کد خبر: 82386026
۰ نفر
28دی آغاز پیش فروش بلیت‌های تئاتر فجر

تهران-ایرنا - پیش فروش بلیت‌های سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر از روز سه شنبه 28 دی ماه آغاز می‌شود.

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، پیش فروش بلیت‌های این دوره از جشنواره از ساعت 8:30 روز سه شنبه 28 دی ماه در سایت تیوال آغاز می‌شود.
علاقه‌مندان برای تهیه بلیت نمایش‌های جشنواره می‌توانند از تاریخ یاد شده به سایت تیوال به نشانی اینترنتی www.tiwall.com مراجعه كنند.
در این دوره از جشنواره تئاتر فجر نیز بخش محدودی از ظرفیت هر سالن نمایشی، برای خریدهای روزانه در نظر گرفته شده است و بیشتر ظرفیت سالن‌های میزبان جشنواره به صورت اینترنتی پیش فروش خواهد شد.

** گرجستانی ها با دو نمایش در جشنواره تئاتر فجر
دو نمایش «روانپریشی 4.48» به كارگردانی ماكا ناتسولیشویلی و «در اعماق» به كارگردانی دیوید دووایشویلی از مركز درام و موسیقی تفلیس، آثاری هستند كه از گرجستان در بخش بین‌الملل از جشنواره تئاتر فجر روی صحنه می روند.
در خلاصه داستان «روانپریشی 4.48» آمده است كه نظاره‌گر چالش درونی میان دو وجه از شخصیت اصلی با بازی دو زن هستیم كه در مقابل یكدیگر قرار می‌گیرند.
در خلاصه داستان نمایش 170 دقیقه ای «در اعماق» از آثار مشهور ماكسیم گوركی آمده است كه در یك روز فوق‌العاده شما خود را در قصری پر زرق و برق خواهید یافت كه در میان انبوهی از زباله‌ها قرار دارد و شما در میان زباله‌ها در جستجوی صلح هستید. در این عصر دل‌انگیز، لطفا با ما باشید و داستان مردی را ببینید كه در اعماق غرق می‌شود.
سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری سعید اسدی از اول تا دوازدهم بهمن ماه برگزار می‌شود.
فراهنگ**7561**1027** دریافت كننده: سارا كریمیان** انتشار دهنده: دهقانی