ساخت چهارمين زورخانه شهرستان قاينات آغاز شد

بيرجند - ايرنا - رئيس اداره ورزش و جوانان قاينات گفت: عمليات اجرايي چهارمين زورخانه اين شهرستان در مراسمي با حضور مسئولان محلي در شهر خضري دشت بياض آغاز شد.

محسن قطبي روز چهارشنبه افزود: اين پروژه خيري در زميني به مساحت 300 متر مربع و در مدت يك سال در شهر خضري مركز بخش نيمبلوك قاينات ساخته خواهد شد.
وي اضافه كرد: اعتبار ساخت اين زورخانه يك ميليارد و 500 ميليون ريال برآورد شده است كه با كمك خيرين و شهرداري و شوراي اسلامي شهر خضري تامين مي شود.
رئيس اداره ورزش و جوانان قاينات با اشاره به لزوم مشاركت خيرين در امور فرهنگي و ورزش جوانان تصريح كرد: كمك خيرين در ساخت و احداث فضاهاي فرهنگي و ورزشي باعث جذب جوانان به امور ورزشي شده كه بسياري از معضلات فرهنگي جامعه را رفع مي كند.
زورخانه شيرخدا شهر خضري دشت بياض سومين سالن ورزشي خيرساز قاينات است كه با مشاركت خيرين و اداره ورزش و جوانان ساخته خواهد شد كه تاكنون عمليات ساخت دو زورخانه با مشاركت خيرين در « اسفشاد» و « آرين شهر» آغاز شده است.
شهرستان قاينات داراي سه بخش مركزي،نيمبلوك و سده است كه شهر قاين مركز شهرستان در 100 كيلومتري شمال بيرجند مركز خراسان جنوبي قرار دارد.
*7218*2047*خبرنگار - محمد امين زرگر* انتشاردهنده - عباسقلي اشكورجيري

سرخط اخبار استان‌ها