عمليات نصب تابلوهاي نامگذاري معابر شهري سنندج آغاز شد

سنندج- ايرنا- مديرعامل سازمان زيبا سازي شهرداري سنندج گفت: عمليات نصب تابلوهاي نامگذاري معابر شهري سطح شهر سنندج در راستاي بهبود وضعيت شناسايي معابر و دسترسي آسان شهروندان به معابر اصلي آغاز شد.

هه تاو فريدوني روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار كرد: عدم نامگذاري بسياري از معابر به واسطه گسترش و توسعه سطح شهر باعث به وجود آمدن مشكلاتي براي شهروندان شده است.
وي افزود: بسياري از معابر سطح شهر نظير شهرك هاي تازه احداث و نواحي منفصل فاقد هرگونه نام و تابلوي نامگذاري در اين طرح شناسايي شده است.
مديرعامل سازمان زيبا سازي شهرداري سنندج ادامه داد: برخي از معابرشهري ما فاقد نام است كه در كميسيون نامگذاري و پس از اخذ مجوز نسبت به تعيين نام اين معابراقدام مي شود.
وي گفت: برخي ديگر از معابر سطح شهر داراي نام بوده ولي فاقد تابلو است كه اين سازمان نسبت به تهيه و نصب تابلو در اين معابر نيز اقدام مي كند.
به گفته وي برخي از تابلوهاي معابر شهر هم فرسوده شده است كه عمليات جايگزين كردن تابلوهاي جديد در اين معابر نيز در دستور كار اين سازمان قرار دارد.
فريدوني افزود: در اين راستا و با توجه به بازديد اخير شهردار و اعضاي شوراي شهر از ناحيه منفصل شهري نايسر و تاكيد بر نصب تابلوي معابر در اين ناحيه، عمليات نصب تابلوهاي نامگذاري در معابر اين ناحيه انجام شد.
وي اظهار كرد: به زودي عمليات نصب تابلوهاي معابر شهري در شهركهاي تازه احداث و ديگر نواحي منفصل شهري نيز آغاز مي شود.
مديرعامل سازمان زيبا سازي شهرداري سنندج از شهروندان در خواست كرد: در صورت شناسايي معابري كه نامگذاري نشده باشد و يا نام اين معابر نامناسب باشد مي توانند با ارائه درخواستي موضوع را به اين سازمان اطلاع داده تا پس از بررسي هاي لازم به كميسيون نامگذاري ارجاع داده شود و نسبت به تهيه تابلو نامگذاري و يا تغيير نام معابر اقدام لازم انجام گيرد.
وي ابراز اميدواري كرد: با تعيين نام و نصب تابلوهاي نامگذاري معابر شهري بتوانيم بخشي از مشكلات شهروندان و همچنين دستگاه هاي خدمات رسان و امداد رسان در مواقع ضروري را رفع كنيم.
شهر سنندج با حدود 500 هزار نفر جمعيت به سه ناحيه شهرداري تقسيم شده است.
7348/1904
**خبرنگار: افسانه گلباغي/**انتشار دهنده: مسعود احمدي

سرخط اخبار استان‌ها