۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۴۲
کد خبر: 82374321
T T
۰ نفر
آیت الله شرعی حیات خود را صرف اعتلای ارزش ها و تبیین سیره اهل بیت(ع) كرد

تهران - ایرنا - رییس جمهوری در پیامی رحلت آیت‌الله‌ محمدعلی‌ شرعی را تسلیت گفت و اظهار كرد: این روحانی وارسته حیات پربار خود را صرف اعتلای ارزش ها و تبیین سیره اهل بیت(ع) كرد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، در پیام حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی آمده است: رحلت عالم پارسا آیت‌الله‌ حاج‌ شیخ‌ محمدعلی‌ شرعی‌، عضو جامعة مدرسین حوزة علمیة قم موجب تألم خاطر شد.
این پیام می افزاید: این روحانی وارسته علاوه بر فعالیت های انقلابی در دوران نهضت اسلامی، خدمات فراوان نسبت به نظام جمهوری اسلامی و تقدیم فرزند عزیزشان‌ در این راه، حیات پربار خود را صرف اعتلای ارزش‏ها و تبیین سیره اهل بیت علیهم السلام نمود و در این رهگذر خدمات‌ ارزشمندی به یادگار گذاشت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، روحانی این ضایعه را به حوزه‌های علمیه، شاگردان و ارادتمندان و به‏ ویژه بیت مكرّم ایشان تسلیت گفت و از درگاه خداوند بزرگ برای آن مرحوم رحمت و رضوان الهی و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت ‌كرد.
آیت الله محمد علی شرعی مدیر سابق حوزه های علمیه خواهران و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم روز یكشنبه در سن 81 سالگی دار فانی را در بیمارستان رضوی مشهد وداع گفت.
آیت‌الله‌ شرعی‌ برای‌ دو دوره‌ به‌ عنوان‌ نماینده‌ مردم‌ قم‌ به‌ مجلس‌ شورای‌ اسلامی‌ بود.
سیام ** 9314**1429
تنظیم: داود توسلی** انتشار:محسن طاهرزاده
۰ نفر