۱۳ دی ۱۳۹۵،‏ ۱۲:۴۱
کد خبر: 82371095
۰ نفر
قالیباف به اعضای كمیسیون عمران مجلس توضیح می دهد

تهران-ایرنا-رییس كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: پرونده تحقیق و تفحص از شهرداری تهران دوشنبه هفته آینده با حضور محمدباقر قالیباف شهردار تهران در این كمیسیون بررسی می شود.

محمدرضا رضایی كوچی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا اظهار داشت: آخرین جلسه پیگیری تحقیق و تفحص از پرونده شهرداری تهران دوشنبه آینده در كمیسیون عمران مجلس برگزار می شود و این جلسه آخرین جلسه بررسی این موضوع است و نتیجه نهایی پس از این جلسه اعلام می شود.
وی با یادآوری این كه قالیباف پیش از این هم در جلسه كمیسیون عمران برای بررسی این پرونده حضور یافته بود، خاطرنشان كرد: جلسه روز دوشنبه آخرین جلسه بررسی این پرونده است و ما جمع بندی نهایی را اعلام می كنیم.
به گزارش ایرنا، قاسم میرزایی نماینده دماوند و یكی از متقاضیان طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران پیش از این اعلام كرده بود كه طرح تحقیق و تفحص از املاك شهرداری تهران دارای سه بند است.
وی صدور مجوزها و پروانه‌های ساخت بی‌حساب و كتاب، بحث انتصاب‌های ناصحیح در شهرداری و همچنین موضوع واگذاری بی‌حساب و كتاب املاك نجومی را از محورهای تحقیق و تفحص مجلس از شهرداری تهران عنوان كرد.
سیام**9121 **1336خبرنگار: سمیه لاری** انتشار: مهرنوش خانزائی

سرخط اخبار سیاست