راهيابي پوستر2 هنرمند شيرواني به جشنواره بين المللي تئاتر فجر

شيروان- ايرنا- رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شيروان گفت: پوستر 2 نفر از هنرمندان شيرواني به جشنواره بين المللي تئاتر فجر راه يافت.

احمد زيبايي چهارشنبه در گفت و گو با ايرنا اظهار كرد: در سي و پنجمين جشنواره بين‌المللي تئاتر فجر بعد از اعلام فراخوان بخش مسابقه پوستر 353 اثر از 100 طراح گرافيك به دبيرخانه جشنواره ارسال شد كه از اين ميان 70 اثر از 42 طراح به بخش مسابقه و نمايشگاه پوستر جشنواره راه پيدا كردند.
وي گفت: اين آثار همزمان با ايام برگزاري جشنواره تئاتر فجر در خانه هنرمندان ايران به نمايش در خواهد آمد و در قالب كتاب مسابقه چاپ و تكثير مي‌شوند همچنين جوايز برگزيدگان در مراسم اختتاميه تئاتر فجر اهدا خواهد شد.
زيبايي افزود: سروش حيدري و سعيد رضواني از اعضاي سابق گروه هنري مرواريد در شيروان هستند كه هم اكنون در مجموع كل 5 اثر از آنان به جشنواره بين المللي تئاتر فجر راه يافت.
رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شيروان گفت: گروه هنري مرواريد زير نظر انجمن نمايش شيروان فعاليت مي كند و اولين گروه نمايشي در سطح استان است كه موفق شد در سال 93 از اداره كل هنرهاي نمايشي كشور پروانه فعاليت دريافت نمايد.
شهرستان شيروان با 157 هزار نفر جمعيت به عنوان دومين شهرستان پرجمعيت خراسان شمالي در 60 كيلومتري شرق بجنورد قرار دارد.
7186/6042 خبرنگار: فاطمه مقدسي باجگيران** انتشار دهنده: سيد حسين قدسي

سرخط اخبار استان‌ها