نقش كارگران در انقلاب اسلامی برجسته و ممتاز است

همدان- ایرنا- مدیركل تعاون، كار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: نقش كارگران در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی همواره برجسته و ممتاز است.

احمد توصیفیان روز سه شنبه در كمیته كارگری و كارفرمایی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان همدان افزود: دیدار كارگران با امام جمعه همدان، دیدار نمایندگان تشكل های كارگری، كارآفرینی و تعاونگران با استاندار، غبار روبی مزار مطهر شهدا در همدان و شهرستانهای تابعه، برگزاری مراسم جشن بزرگ كارگری و كارفرمایی ، برگزاری مسابقات فرهنگی در سطح كارگران، دیدار با خانواده های معظم شهدای كارگری در استان، شركت در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه با حضور آحاد كارگران از جمله برنامه های ایام الله دهه مبارك فجر است.
وی در بخش دیگری با اشاره به برنامه های فرهنگی ورزشی این كمیته در ایام دهه فجر تصریح كرد: برگزاری رقابتهای ورزشی كارگران در رشته های فوتسال، والیبال، طناب كشی و پیاده روی و كوهنوردی كارگران از برنامه های ورزشی در این ایام فرخنده است.
وی با اشاره به نقش و حضور فعال قشرهای مختلف از جمله كارگران را در پیروزی انقلاب شكوهمند اسلامی افزود: كارگران قشر زحمتكش و مولد جامعه هستند كه همواره نقش خود را در مسیر انقلاب به خوبی ایفا كرده اند و به این خاطر است كه امروزه نقش كارگران در رونق اقتصاد كشور برجسته و ممتاز است.
مدیركل تعاون كار و رفاه اجتماعی استان همدان تصریح كرد: آن چه انقلاب اسلامی را پیروز كرد رهبری های خردمندانه ی امام راحل(ره) و وحدت كلمه و اتحاد مردم بود.
وی اظهار امیدواری كرد: با وحدت و اتحاد و حركت در مسیر ولایت و رهبری این انقلاب و نهضت اسلامی به صاحب اصلی آن حضرت ولی عصر(عج) سپرده شود.
وی با بیان این نكته كه در برنامه‌های دهه فجر امسال، تبیین نقش كارگران در پیروزی انقلاب اسلامی با رویكرد خلاقانه مورد نظر است افزود: قشر كارگران و تعاونگران با برپایی باشكوه جشن‌های دهه مبارك فجر و همگام با دیگر مردم ولایت مدار در راهپیمایی روز 22 بهمن شركت خواهند كرد تا بار دیگر حضور آن ها لرزه بر اندام دشمنان اسلام بیندازد.
7523/6993
خبرنگار: مرضیه بختیاری**انتشار دهنده: اكبر بهاروند

سرخط اخبار استان‌ها