آلگري: يوونتوس بايد عملكرد بهتري ارائه مي كرد

تهران- ايرنا- سرمربي تيم فوتبال يوونتوس بعد از شكست برابر آ ث ميلان در سوپرجام ايتاليا ضمن تقدير از نمايش قدرتمندانه تيم حريف تاكيد كرد كه شاگردانش بايد عملكرد بهتري ارائه مي كردند.

به گزارش ايرنا از فوتبال ايتاليا،‌ ديدار سوپر جام باشگاه هاي ايتاليا، روز جمعه بين تيم هاي يوونتوس و آث ميلان در شهر دوحه قطر برگزار شد. اين بازي در وقت هاي قانوني و اضافه با تساوي يك بر يك به پايان رسيد. ميلان در ضربات پنالتي عملكرد بهتري داشت و با نتيجه 4 بر 3 جام قهرماني را از آن خود كرد.
«جرج كيليني» در دقيقه هجدهم براي يوونتوس گلزني كرد. «سوسو» در دقيقه 38 با ضربه سر «بونا ونتورا» هافبك خلاق اين تيم همراه شد و گل تساوي را به ثمر رساند.
در ضربات پنالتي، «بونا ونتورا»، «كوچكا»، «سوسو» و «پاسليچ» براي ميلان گلزني كردند و «لاپادولا» ضربه را از دست داد. براي يوونتوس نيز «ماركيسيو»، «هيگواين» و «سامي خديرا» گلزني كردند و «ماريو ماندژوكيچ» و «ديابالا» ضربات خود را هدر دادند تا قهرماني را به حريف واگذار كنند.
ماسيمليانو آلگري گفت: يوونتوس بايد در مدت 120 دقيقه وقت قانوني و اضافه بازي عملكرد بهتري ارائه مي كرد.
سرمربي يوونتوس در اين باره گفت: ما تمام نهايت تلاش خود را كرديم تا بازي به ضربات پنالتي كشيده نشود.
وي افزود: اگر اين يك ديدار سري آ ايتاليا بود، ماجرا طور ديگري مي شد. ولي اين مسابقه سوپر جام ايتاليا است و نتيجه با ضربات پنالتي تعيين مي شود.
آلگري ادامه داد:‌ ما مسابقات زيادي در فصل جاري داشتيم و خستگي مي تواند باعث بروز مشكلات شود.
با اين حال وي معتقد است كه شاگردانش بايد عملكرد بهتري ارائه مي كردند.
وي در باره سوسو بازيكن آث ميلان گفت: وي خوب بازي كرد. من به ميلان كه عملكرد قدرتمندي را به نمايش گذاشتند، تبريك مي گويم.
تيم يوونتوس در سال 2014 نيز سوپرجام ايتاليا را در دوحه از دست داد. ديدار يوونتوس و ميلان در آن بازي بعد از تساوي در وقت قانوني و وقت اضافه به ضربات پنالتي كشيده شد.
سرمربي يوونتوس در اين باره گفت:‌ ما دو بار در دوحه شكست خورديم و اميدوارم كه سومين بار عملكرد بهتري داشته باشيم. ما ترجيح مي دهيم كه به جاي دسامبر، پيش از فصل اين بازي را انجام دهيم.
وي ادامه داد: ما در صدر جدول سري آ‌ ايتاليا و صدرنشين گروه خود در ليگ قهرمانان اروپا هستيم. ما در سوپرجام هم در وقت عادي و اضافي شكست نخورديم بلكه در ضربات پنالتي مغلوب شديم.
ورزشي**1210**1584* مترجم - زهرا كورهلي*انتشاردهنده-مولوي