۲۹ آذر ۱۳۹۵،‏ ۱۱:۱۱
کد خبر: 82352052
۰ نفر
دانش آموختگان دانشگاه به خدمت، فراخوانده شدند

تهران - ایرنا - سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در اطلاعیه ای، همه مشمولان دانش آموختگان دانشگاه ها را كه دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یكم دی ماه 1395 هستند به خدمت، فرا خواند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا در اطلاعیه سازمان وظیفه عمومی ناجا مشمولان یاد شده شامل همه دانش آموختگان دوره های كاردانی، كارشناسی و بالاتر و همچنین مشمولان گروه پزشكی سراسر كشور است كه برگ آماده به خدمت از سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی به تاریخ اعلام شده را دریافت كرده اند.
براساس این گزارش، تمام مشمولان نامبرده ، موظفند روز چهارشنبه اول دی ماه 95 در محل و ساعت اعلام شده سازمان در برگ معرفی نامه مشمولان در مراكز آموزش نیروهای مسلح ، حضور یابند؛ ضمن اینكه عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب می شود.
به گزارش پایگاه خبری پلیس ، همچنین، آن دسته از مشمولانی كه به هر دلیلی تاكنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراكز آموزش نیروهای مسلح نشده اند، می توانند به نزدیك ترین دفاتر خدمات الكترونیك انتظامی (پلیس +10) مراجعه و پس از دریافت برگ یاد شده بر اساس اطلاعات مندرج در آن، اقدام كنند.
مشمولان باید برگه های مربوط به اعزام به خدمت از جمله برگ آماده به خدمت، برگ واكسیناسیون، برگ معرفی نامه مشمولان به مراكز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارك مورد نیاز مانند شناسنامه و كارت ملی را هنگام مراجعه و اعزام به خدمت، همراه داشته باشند.
اجتمام**9185**1776
دریافت كننده: سادات حسینی خواه**انتشاردهنده: لیلا خطیب زاده

سرخط اخبار جامعه