۲۴ آذر ۱۳۹۵،‏ ۱۸:۰۵
کد خبر: 82347025
۰ نفر
يازدهمين نمايشگاه كتاب استاني بوشهر گشايش يافت

بوشهر-ايرنا- در آئيني با حضور نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه بوشهر و معاون توسعه مديريت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي يازدهمين نمايشگاه كتاب استاني بوشهر عصرچهارشنبه در محل نمايشگاه دائمي بوشهر افتتاح شد.

به گزارش ايرنا، مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان بوشهر در آئين افتتاحيه اين نمايشگاه گفت: در اين نمايشگاه٣٠٠ ناشر تازه هاي انتشاراتي خود را در قالب 35 هزار عنوان كتاب در بخش هاي عمومي ، آموزشي، قرآني، كودك و نوجوان، فرهنگي، دانشگاهي به علاقه مندان ارائه كرده اند.
حميده ماحوزي افزود: خريد كتاب در اين نمايشگاه همراه با ٣٠ درصد تخفيف است كه اين تخفيف شامل 20 درصد خريد بن از بانك و مابقي تخفيف از سوي ناشر كتاب است.
وي يادآورشد: با همكاري و هماهنگي شركت واحد اتوبوسراني بوشهر براي سهولت در آمد و شد شهروندان سرويس هايي رايگان پيش بيني شده است.
مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان بوشهر گفت: يازدهمين نمايشگاه كتاب استاني از امروز ٢٤ تا ٢٩ آذر ماه از ساعت 15 تا 21 پذيراي بازديدكنندگان خواهد بود.
وي ادامه داد: برگزاري كارگاه هاي آموزشي، نشست هاي بررسي و نقد كتاب و همچنين رونمايي از چند كتاب از جمله برنامه ها جنبي اين نمايشگاه است.
7212 / 6045خبرنگار: عبدالصمد شهرياري** انتشار دهنده: اكبر اقبال مجرد