مديرعامل انجمن نجات ايران: فعاليت كنوني گروهك منافقين جذب جاسوس است

يزد - ايرنا - عضو جداشده از گروهك تروريستي منافقين و مديرعامل انجمن نجات ايران گفت: فعاليت كنوني گروهك منافقين جذب جاسوس با عنوان هاي پوششي از جمله خبرنگار است.

به گزارش ايرنا، ابراهيم خدابنده روز دوشنبه در نشست خبري در يزد افزود: منافقين همچنين از سالها پيش به عضوگيري عنصري روي آورده اند و به دنبال عضوگيري اجتماعي نيستند.
وي ادامه داد: اين گروهك براي جذب اعضا به ظاهر با بهره گيري از منابع اسلامي و اعتقادي بر استقلال، مبارزه با آمريكا و استكبارستيزي تاكيد داشت و حتي در اين خصوص از جمهوري اسلامي ايران جلوتر بود اما در عمل چنين نبود.
عضو جداشده از گروهك منافقين با بيان اينكه اعضاي اين گروهك تابع بي قيد و شرط مسعود رجبي هستند ادامه داد: آخرين فايل صوتي منشتر شده از رجوي مربوط به 2 سال پيش است اما مردن او بعيد به نظر مي رسد، چرا كه افشاگريها چهره واقعي و دروغگوي او را نشان داده و بايد به پرسش هاي زيادي پاسخ دهد.
وي با بيان اينكه گروهك منافقين را بايد در چارچوب سازمان‌ هاي مافيايي بررسي كرد كه بر اساس كنترل رواني افراد عمل مي‌ كند اضافه كرد: هر سازماني با سه شاخصه رهبري، ايدئولوژي و ساختار تشكيلاتي شناخته مي ‌شود اما در فرقه ‌ها و گروهك‌ هايي از جمله منافقين، رهبر فرقه خود را با خدا برابر مي داند.
مديرعامل انجمن نجات با بيان اينكه شهروند خبرنگار، ايده صهيونيستي بوده كه منافقين نيز از آن بهره مي برند گفت: منافقين به ظاهر حتي ديدگاههاي فمينيستي درباره زنان مطرح مي كنند اما در عمل با آنان استعماري رفتار مي كنند؛ به طوري كه رجوي همه زنان عضو اين گروهك را بر خود محرم اعلام كرده بود.
خدابنده افزود: بسياري از افراد در ابتدا نمي دانند كه با گروهك منافقين همكاري مي كنند اما در ادامه به خاطر ترس از افشاگري به همكاري خود ادامه مي دهند.
وي ادامه داد: گروهك منافقين مشكل مالي ندارد، چرا كه دشمنان ايران به اين گروهك كمك مي كنند و براي مثال اميرعبدالله پادشاه وقت عربستان پس از به جا آوردن مناسك حج به شيوه اهل تسنن توسط مسعود رجوي، به اندازه اي طلا به وي اهدا كرده بود كه امكان انتقال آن از طريق هواپيما وجود نداشت.
خدابنده با بيان اينكه گروهك منافقين ارتباط نزديكي با رژيم صهيونيستي دارد گفت: اعضاي باقي مانده از اين گروهك از اردوگاه اشرف و ليبرتي به آلباني منتقل شدند كه ارتباط نزديكي با رژيم صهيونيستي و آمريكا دارد.
وي افزود: البته منافقين در كشور كوچك و فقير آلباني مخالفان زيادي دارند و وعده هاي مالي سبب پذيرفتن آنان شده است.
مديرعامل انجمن نجات با يادآوري فعاليت هاي اين انجمن مبني بر اعزام خانواده ها به عراق با هدف ديدار با فرزندان خود در اردوگاه اشرف و ليبرتي گفت: پس از انتقال اعضاي اين گروهك به آلباني خانواده ‌هاي زيادي براي اعزام به اين كشور و ديدار با فرزندان خود اعلام آمادگي كردند اما در برهه كنوني به صلاح ندانستيم.
خدابنده افزود: گروهك منافقين براساس آمارها 12 هزار نفر را در ايران ترور كرده است و اعضاي اين گروهك در برهه كنوني حدود سه هزار نفر است.
وي خاطر نشان كرد: جمهوري اسلامي ايران پس از سقوط صدام، اعلام عفو و جداشدن افزون بر 700 نفر از اعضاي گروهك منافقين، هيچيك از آنان را محاكمه نكرده است.
ايرج صالحي عضو جداشده از گروهك منافقين و مسئول انجمن نجات مازندران نيز گفت: رسانه ها بايد مردم و به خصوص نسل جوان را نسبت به فعاليتهاي فرقه منافقين آگاه كنند.
ابوالقاسم يغمايي مسئول انجمن نجات يزد نيز گفت: فرزندان حدود 15 خانواده در اين استان اكنون در اردوگاه منافقين در آلباني حضور دارند.
انجمن نجات از سال 1383 تشكيل شده و اكنون در 27 استان كشور شعبه دارد.
7532/ 6197 خبرنگار: سعيد صادقي مقدم** انتشار: محمد حسين فلاح تفتي
irnayazdd@