آزمون انگلیسی پیشرفته (تولیمو) پنجشنبه برگزار می شود

تهران-ایرنا- صد و سیزدهمین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته (Tolimo:E-A2016) صبح روز پنجشنبه 25 آذر ماه منحصراً در شهر تهران برگزار می شود.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، برگ راهنما و كارت شركت در آزمون زبان انگلیسی پیشرفته از روز سه‌شنبه 23 آذرماه بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش كشور به آدرسww.sanjesh.org قرار می گیرد.
داوطلبان می توانند با وارد كردن اطلاعات خود شامل شماره پرونده، نام و نام‌خانوادگی، سال تولد و شماره ملی نسبت به پرینت آن اقدام كنند.
هر داوطلب برای شركت در جلسه آزمون باید، علاوه بر پرینت كارت شركت در جلسه آزمون، اصل كارت ملی، اصل شناسنامه یا اصل گذرنامه خود را ارائه كند.
چنانچه داوطلبان متقاضی شركت در آزمون هرگونه اشكالی در كارت ورودی خود مشاهده كردند، می‌توانند در روز چهارشنبه 24 آذر صبح از ساعت 8 تا 12 و بعدازظهر از ساعت 14 تا 17با در دست داشتن كارت شناسایی معتبر و دو قطعه عكس به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص مراجعه كرده و نسبت به اصلاح و رفع اشكال احتمالی كارت خود اقدام كنند.
دانشكده زبان ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران واقع در خیابان كارگر شمالی (امیرآباد)، بعد از تقاطع جلال آل احمد، بین خیابان های 15 و 16 محل رفع نقص كارت آزمون است.
داوطلبان لازم است لوازم مورد نیاز از قبیل مداد سیاه نرم پررنگ، مداد پاكن، مداد تراش و سنجاق را بهمراه داشته باشند و از آوردن‌ وسایل‌ اضافی‌ مانند ساك دستی‌، كیف‌ دستی‌، پیجر، تلفن‌ همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند و یا هرگونه وسایل ارتباطی الكترونیكی،‌ جزوه،‌ كتاب، ماشین حساب و نظایر آن و هم‌چنین وسایل‌ شخصی‌ به‌ جلسه‌ آزمون‌ اكیداً خودداری‌ كنند.
به‌ همراه داشتن‌ هر كدام‌ از وسایل‌ مندرج‌ در این‌ بند به‌ عنوان‌ تقلب‌ و تخلف‌ تلقی‌ و با داوطلبان‌ ذیربط برابر آیین‌ نامه‌ تقلب‌ و تخلف‌ رفتار خواهد شد.

** اطلاعیه زمان‌ برگزاری آزمون استخدامی شركت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‌های اتمی
بدینوسیله به اطلاع تمامی داوطلبان متقاضی شركت در آزمون استخدامی شركت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‌های اتمی (سهامی خاص) سال 1395 می‌رساند كه آزمون مذكور صبح روز جمعه مورخ 26 آذر ماه امسال در شهرهای تهران و بوشهر برگزار می‌شود.
فرآیند برگزاری آزمون از ساعت 8.30 آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا تمامی داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درب های ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.
لینك مربوط به كارت و برگ راهنمای شركت در آزمون از روز چهارشنبه 24 آذرماه بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد كردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت كارت شركت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه كنند.
بدیهی است برای شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت كارت شركت در آزمون و هم چنین اصل كارت ملی و یا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامی است.
در صورت بروز اشكال در تهیه پرینت از كارت شركت در آزمون و یا مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در كارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلبان می‌توانند از ساعت 8.30الی 12 صبح و 14 الی 17 بعدازظهر روز پنجشنبه مورخ 25 آذرماه با در دست داشتن كارت شناسایی معتبر و 2 قطعه عكس با توجه به محل اقامت به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص (در شهرستان تهران به دانشكده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره واقع در خیابان انقلاب، میدان فردوسی، بن بست شاهرود و در شهرستان بوشهر به دانشگاه خلیج فارس – بوشهر واقع در بوشهر، خیابان شهید ماهینی) مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشكال احتمالی كارت خود اقدام كنند.
فراهنگ**9187**1823دریافت كننده: حمیدرضا بازگشا* انتشار دهنده: طاهره نبی اللهی