برترين هاي مسابقات آمادگي جسماني بانوان كارمند در وزارت كار معرفي شدند

تهران- ايرنا- نخستين دوره مسابقات آمادگي جسماني بانوان كارمند وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي با قهرماني تيم ستاد به كار خود پايان داد.

به گزارش روز شنبه ايرنا به نقل از مركز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي، نخستين دوره مسابقات آمادگي جسماني بانوان كارمند وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي، ادارات كل و سازمان هاي تابعه 18 تا 19 آذرماه در مجموعه رفاهي كارگران بندر انزلي(سنگاچين) برگزار شد.
در اين مسابقات كه با حضور 12 تيم از استان هاي كشور و در 4 رده سني زير 35 سال،36 تا 40 سال،41 تا 45 سال و 46 سال به بالا برگزار شد، تيم ستاد با كسب 372.52 امتياز موفق به كسب مدال طلاي اين دوره از مسابقات شد.
تيم استان مركزي با كسب 367.27 امتياز و تيم گيلان ميزبان مسابقات نيز با كسب 354.46 امتياز به ترتيب به مقام هاي دوم و سوم دست يافتند.
تيم هاي آذربايجان شرقي، اصفهان، تهران، خراسان رضوي، خراسان شمالي، زنجان، فارس، گيلان، گلستان، مركزي، همدان و تيم منتخب وزارت تعاون،كار و رفاه اجتماعي در اين مسابقات حضور داشتند.
در پايان اين مسابقات با حضور جمعي از مسوولان اداره كل امور ورزشي و اداره كل استان گيلان به تيم هاي اول تا سوم مدال، كاپ قهرماني و جوايز نقدي اهدا شد.
همچنين بعدازظهر پنجشنبه نيز مسابقه تفريحي و همگاني دارت با حضور تمامي تيم هاي حاضر برگزار و در پايان به 5 نفر جوايزي داده شد.
مسابقات آمادگي جسماني بانوان كارمند وزارت تعاون،كار و رفاه اجتماعي،ادارات كل استان ها و سازمان هاي تابعه به همت اداره كل امور ورزشي و با همكاري انجمن ورزش كاركنان و اداره كل توسعه منابع انساني وزارت متبوع با هدف ترويج ورزش بين كاركنان اين وزارتخانه برگزار شد.
نتايج انفرادي مسابقات بدين ترتيب است:
در گروه سني اول: مريم سجادي از استان مركزي مقام اول، سمانه وطنخواه از استان خراسان رضوي مقام دوم و وحيده رفيق دل از استان آذربايجان شرقي مقام سوم را كسب كردند.
در گروه سني دوم: فرحناز زارع از استان فارس مقام اول، زهرا عسگري از استان اصفهان مقام دوم و ليدا كياني از استان مركزي مقام سوم را كسب نمودند.
در گروه سني سوم: فيروزه سلطاني محمدي از تيم ستاد مقام اول، سيما نجم باختر حقيقي از استان فارس مقام دوم و معصومه ميراعظمي از استان گلستان مقام سوم را كسب كردند.
در گروه سني چهارم:زهرا خلاشي از استان فارس مقام اول، مژگان فرخي فر از استان گيلان مقام دوم و اعظم ملازم از تيم ستاد مقام سوم را كسب كردند.
اقتصام**9123 **1584
تنظيم كننده: زهره دريغ گفتار**