ليگ فوتبال اسپانيا؛ مالاگا پيروزي خانگي را از دست داد

تهران - ايرنا - تيم فوتبال مالاگا در آغاز هفته پانزدهم ليگ فوتبال باشگاه هاي اسپانيا، پيروزي خانگي مقابل گرانادا را از دست داد.

به گزارش ايرنا، بامداد شنبه هفته پانزدهم لاليگا با ديدار مالاگا و گرانادا آغاز شد كه اين ديدار با تساوي يك بر يك به اتمام رسيد تا مالاگا دو امتياز ارزشمند را از دست بدهد.
مالاگا كه مي توانست با پيروزي در ديدار مقابل گرانادا به جمع تيم هاي بالاي جدول ملحق شده و اميدهاي خود را براي كسب سهميه مسابقات اروپايي افزايش دهد، كار را تهاجمي آغاز كرد و در دقيقه 24 با ضربه «ايگناسيو كاماچو» به گل دست يافت تا به كسب سه امتياز اميدوار شود.
در نيمه دوم و در حاليكه ميزبان همچنان بر روند بازي تسلط داشت، در دقيقه 82 «آرتم كاروتس» در يك غافلگيري موفق شد تا گل تساوي را براي گرانادا به ثمر رسانده تا دو تيم به كسب يك امتياز رضايت دهند.
با اين نتيجه، مالاگا 21 امتيازي شد و گرانادا به امتياز نهم رسيد تا به ديدارهاي آينده براي بقاء در لاليگا اميدوارتر از قبل شود.
در ديدارهاي مهم هفته پانزدهم لاليگا از ساعت 15 و 30 دقيقه شنبه، بارسلونا رده دومي ميهمان اوساسوناي قعرنشين است و از ساعت 23 و 15 دقيقه رئال مادريد كه با 34 امتياز صدرنشين مطلق لاليگا است در ورزشگاه «سانتياگو برنابئو» از دپورتيو لاكرونيا پذيرايي مي كند.
شبد*3783**9122* خبرنگار: امير ميرزاييان* انتشار دهنده: مهدي نعمتي