هفتمين كنفرانس بين المللي مديريت فناوري ايران، ميزبان AsiaLics 2017

تهران- ايرنا- رييس ششمين كنفرانس بين المللي و دهمين كنفرانس ملي مديريت فناوري ايران گفت:كنفرانس سال اينده در شهريور ماه در تهران برگزار مي شود و ميزبان كنفرانس AsiaLics 2017 نيز خواهد بود.

به گزارش خبرنگار علمي ايرنا، منوچهر منطقي روز چهارشنبه در آغاز به كار ششمين كنفرانس بين المللي و دهمين كنفرانس ملي مديريت فناوري ايران در پژوهشگاه نفت افزود: سال آينده هفتمين كنفرانس بين المللي و يازدهمين كنفرانس ملي مديريت فناوري در حالي برگزار مي شود كه برگزاري AsiaLics 2017 را از 30 اوت تا اول سپتامبر ميزباني مي كند.
AsiaLics 2017 (اتحاديه آسيايي يادگيري، نوآوري و مطالعات فرگشتي) شبكه اي از محققان است كه روي سيستم هاي نوآوري كار مي كنند و در پي گسترش مفهوم يادگيري، نوآوري و شايسته سازي در چارچوب توسعه اقتصادي هستند.
منطقي در خصوص كنفرانس ششم بين المللي هم گفت: اين كنفرانس بين المللي امسال با محور يادگيري فناورانه و رقابت پذيري در عصر تعاملات بين المللي برگزار شده و از ويژگي هاي آن، حضور هياتي بلندپايه از زيست بوم نوآوري كشور ايتاليا و متخصصاني از ساير كشورها است.
منطقي اظهار كرد: به دبيرخانه اين كنفرانس 167 مقاله ارايه شده كه 33 درصد آن پذيرفته شده است، و بر اساس ضوابط سخت گيرانه كميته علمي اين كنفرانس، 44 مقاله به صورت پوستر و 8 مقاله به صورت شفاهي در اين دو روز ارايه مي شود .
وي بيان كرد: هفت پنل تخصصي در حوزه دارو، مواد پيشرفته اقتصاد دانش بنيان، كاربري فناوري هاي فضايي در اقتصاد، نقش استانداردسازي در يادگيري فناورانه و رقابت پذيري برگزار مي شود.
وي ادامه داد: انجمن مديريت فناوري از سال گذشته سعي دارد با كمك انجمن هاي استاني و دانشگاه ها، شبكه اي در زمينه توسعه فناوري و نوآوري ايجاد كند و تاكنون مقدمات آن انجام شده است.
وي يادآور شد: كنفرانس مديريت فناوري با هدف ارتقاي يادگيري و نوآوري فناورانه در بنگاه هاي بزرگ اقتصادي و شبكه ها، بررسي ضرورت ها و الزامات مديريت فناوري در بنگاه هاي بزرگ اقتصادي و شبكه ها، بررسي تاثيرات سياست هاي كلان ملي بر توسعه فناوري در بنگاه هاي بزرگ اقتصادي و شبكه ها، ارتقاي دانش مديريت فناوري در ميان مديران و كارشناسان بنگاه هاي بزرگ اقتصادي و مستند سازي تجربيات ملي و بين المللي بنگاه هاي بزرگ اقتصادي در مديريت فناوري و انتشار آنها برگزار مي شود.
ششمين كنفرانس بين المللي و دهمين كنفرانس ملي مديريت فناوري ايران 17 و 18 آذر ماه سال جاري در پژوهشگاه نفت برگزار مي شود .
علمي ** 9340
خبرنگار : منير ابراهيمي زاده*انتشار: زهره محتشمي پور