۱۶ آذر ۱۳۹۵،‏ ۱۳:۱۹
کد خبر: 82334908
۰ نفر
امحا بیش از 6 میلیون نخ سیگار قاچاق

كرمانشاه- ایرنا- فرمانده هنگ مرزی پاوه گفت: بیش از 6 میلیون نخ سیگار و 600 كیلوگرم تنباكو به ارزش بیش از 15 میلیارد ریال روز سه شنبه در این شهرستان امحا شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سرهنگ حجت الله كریمی روز سه شنبه به هنگام امحای این محموله قاچاق گفت: نیروهای هنگ مرزی شهرستان پاوه در هنگام گشت و كمین های هدفمند و با همراهی نیروهای سپاه پاسداران موفق به كشف و ضبط این مقدار كالای قاچاق سیگار شدند.
وی اظهار كرد: در این ارتباط 15 نفر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده اند و مقادیر زیادی از كالاها بصورت بلاصاحب كشف شده كه امروز با دستور مرجع قضایی كالاهای كشف شده بطور كامل امحا شد.
فرماندار پاوه نیز با قدردانی از تلاش شبانه روزی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی شهرستان در ایجاد و حفظ امنیت موجود، قاچاق را تهدیدی جدی برای سلامت جامعه دانست و مقابله جدی با این پدیده شوم را مورد تأكید كرد.
پرویز ایده پور افزود: نیروهای توانمند نظامی، انتظامی و امنیتی ما در مرزهای پاوه به هیچ عنوان اجازه ورود كالاهای قاچاق را به افراد سودجو نخواهد داد و با شدیدترین وجه با متخلفان برخورد خواهند كرد.
وی اظهار كرد: هم اكنون ما در مرزهای پاوه شرایط مطلوب و بسیار خوبی را به لحاظ امنیت و سلامت داریم و ضمن كنترل و اشرافیت اطلاعاتی كامل به تمام نوار مرزی شهرستان و با هر نوع حركت و تهدیدی چه در زمینه قاچاق و چه در زمینه ای دیگر برخورد قاطع خواهد شد.
شهرستان پاوه با بیش از 60 هزار نفر جمعیت در شمال غربی كرمانشاه قرار دارد كه دارای 84 كیلومتر مرز مشترك با كشور عراق است.
7448/1354
خبرنگار:محمدهادی زامیاد ** انتشاردهنده:پروانه امانی