از نظر روحی و فنی برای كسب سه امتیاز در برابر استقلال آماده ایم/ نگران سقوط صبا نیستم

قم- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: بازیكنان تیم صبای قم از نظر فنی، روحی و روانی برای ارائه یك بازی زیبا، تاكتیكی و كسب سه امتیاز در مقابل استقلال تهران آمادگی كامل دارند و برای پیروزی به زمین می رویم.

به گزارش ایرنا، صمد مرفاوی چهارشنبه شب در كنفرانس خبری پیش از بازی دو تیم فوتبال استقلال تهران و صبای قم در هتل بین المللی قم خاطرنشان كرد: ما به دلیل اینكه دو هفته پیش در رقابت های جام حذفی با استقلال تهران بازی كردیم، شناخت خوبی از این تیم داریم و بازی مناسبی را مقابل این تیم ارائه می دهیم.
وی ادامه داد: تیم صبا در هر بازی شرایط بهتری پیدا می كند و در مقابل نیز تیم استقلال تهران بهره مند از بازیكنان باتجربه و جوانی است كه می توانند شرایط تیم آنها را در هر بازی تغییر دهند.
مرفاوی بیان داشت: در بازی استقلال و صبای قم هر تیمی از نظر تاكتیكی و فنی اشتباهات كمتری داشته باشد برنده بازی خواهد بود.
سرمربی تیم فوتبال صبای قم بیان داشت: شرایط تیم ما به گونه ای است كه هر هفته شرایط بهتری پیدا می كند و ما نسبت به پیروزی در این مسابقه آمادگی كامل داریم.
وی گفت: استراتژی ما در بازی فردا این است كه ابتدا گلی از تیم حریف دریافت نكنیم و در مرحله بعدی نیز حریف را تحت فشار قرار دهیم.
وی با اشاره به علت تغییر جایگاه فنی بازی غلامرضا عنایتی در بازی مقابل تراكتورسازی تبریز گفت: عنایتی بازیكن باتجربه ای است كه حتی در درون دروازه هم می تواند بازی كند.
مرفاوی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا در مورد احتمال سقوط صبای قم به لیگ پایین تر گفت: نگران سقوط تیم فوتبال صبای قم نیستیم، هنوز در هفته یازدهم قرار داریم و شرایط ما هر هفته بهتر خواهد شد.
وی ادامه داد: اگر اشتباهات داوری در چند بازی مانند سیاه جامگان و یا گسترش فولاد نبود اكنون در رده ششم و هفتم جدول بودیم.
مرفاوی با انتقاد از برخی كارشناسان داوری نیز گفت: در یك برنامه ورزشی یك نفر یك ضربه را پنالتی، دیگری خطا و كارشناس دیگر آفساید اعلام می كند و معلوم نیست كارشناسان چگونه نظر می دهند.
وی بیان داشت: كادر فنی و بازیكنان صبای قم هر چند از نظر مالی ضعیف و مظلوم هستیم ولی زیر بار ظلم های كه از نظر داوری و ... به ما می شود، هم نمی رویم.
وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار ایرنا در مورد چگونگی وحدت رویه در حمایت از صبا در قم نیز گفت: اگر تیم مربوط به استان قم است همه باید حمایت كنند و تیم از شرایط خاص مالی باید خارج و به یك شرایط متعادل از نظر مالی برسد.
بازی دو تیم فوتبال صبای قم و استقلال تهران فردا پنجشنبه هفته جاری ساعت 16:30 در ورزشگاه یادگار امام راحل در قم برگزار می شود.
صبای قم در رتبه چهاردهم جدول مسابقات لیگ برتر فوتبال قرار دارد.
7401/ 6133/ خبرنگار- بهمن اطمینان ** انتشاردهنده: جعفرمسلمی