مربي سياه جامگان: تيم ما با هدف كسب حداقل امتياز به مصاف استقلال خوزستان رفت

اهواز- ايرنا- مربي سياه جامگان مشهد گفت: تيم ما اگر چه در اين بازي موقعيت هايي براي گلزني داشت اما با هدف كسب حداقل امتياز به مصاف استقلال خوزستان رفت و با هوشياري بازيكنان به هدف خود دست يافت.

به گزارش ايرنا «محسن شفيعي» شامگاه پنج شنبه در كنفرانس خبري پس از ديدار تيمش برابر استقلال خوزستان در هفته يازدهم رقابت هاي ليگ برتر باشگاه هاي كشور اظهار كرد: تيم ما هفته سخت و دشواري را سپري كرد و بازيكنان تيم از نظر روحي آمادگي اين ديدار سخت را نداشتند.
وي افزود: باوجود اين شرايط، تمام تلاش ما بر اين بود كه در اين بازي حداقل به يك امتياز دست پيدا كنيم كه با هوشياري بازيكنان به اين امر دست يافتيم.
مربي سياه جامگان مشهد ادامه داد: تيم حريف در اين ديدار سرتر از ما بود و موقعيت هاي بيشتري را براي گلزني داشت اما تيم ما نيز در سه موقعيت حساس مي توانست نتيجه بازي را تغيير دهد.
شفيعي بيان كرد: عملكرد بازيكنان ما در اين بازي خوب بود و بخوبي توانستند موقعيت هاي گلزني حريف را خنثي كنند.
وي تصريح كرد: تيم استقلال خوزستان در اين بازي انگيزه هاي بالايي براي پيروزي داشت اما با توجه به شناختي كه از اين تيم داشتيم، بخوبي بازي را كنترل كرديم.
ديدارتيم هاي استقلال خوزستان و سياه جامگان مشهد در هفته يازدهم رقابت هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي كشور روز پنجشنبه در ورزشگاه غدير اهواز برگزار شد و اين ديدار با نتيجه تساوي بدون گل به پايان رسيد.
شبد**7152**6064**خبرنگار: محمدرضا خبازان** انتشار دهندگان: محسن بهاروند** علي پاينده