سرمربی فوتبال نفت آبادان: برای پیروزی بر ذوب آهن به حمایت هواداران نیاز داریم

آبادان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص دیدار تیمش برابر ذوب آهن اصفهان گفت: كسب سه امتیاز این دیدار برای ما مهم است و برای دست یافتن به آن حمایت هواداران را نیاز داریم.

به گزارش ایرنا نادر دست نشان عصر پنجشنبه در نشست خبری پیش از بازی دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و ذوب آهن اصفهان افزود:بازی برای ما سخت و حساس است زیرا حریف ما بسیار منظم كار می كند و از نظر مدیریتی و مربیگری نیز با ثبات است و همین باعث شده كه تغییرات كمتری داشته باشد.
وی اظهار داشت: ذوب آهن تیمی دونده و با هوش است كه برای تك تك دقایق هر بازی برنامه و تاكتیك های خاصی در نظر می گیرد.
سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: ما مجبوریم برای رضایت مردم آبادان در این بازی به پیروزی برسیم هر چند برای دست یافتن به سه امتیاز نیازمند حمایت هوادارن آبادانی هستیم.
دست نشان افزود: در چهار بازی گذشته خانگی خود به نتایج خوبی دست یافته ایم و برابر ذوب آهن هم بدنبال پیروزی هستیم.
وی افزود: متاسفانه غیبت دو بازیكن اصلی كار ما را در این دیدار سخت كرده و همین نیز مشكلاتی برای ما به وجود آورده است.
دست نشان گفت: برای جایگزین میلاد جهانی بازیكن چپ پا در فوتبال ایران بسیار كم داریم ولی مجبوریم كه جایگزینی برای این بازیكن پیدا كنیم، البته در حال حاضز در پست او دو بازیكن خوب داریم ولی اگر در ادامه برای این نفرات هم مشكلی به وجود بیاید، مشكلات مان دوچندان می شود.
وی افزود: در پست های دیگر نیز كمبودهایی داریم كه در نیم فصل باید با حمایت مدیریت باشگاه و كمیته فنی مان آن ها را پوشش دهیم تا در نهایت نفت آبادان به جایگاهش برسد.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان فردا از هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر میزبان ذوب آهن اصفهان است.
7104/6125/1772
خبرنگار:مسعود گادار ** انتشار دهنده: مجید ملازاده

سرخط اخبار ورزش