۴ آذر ۱۳۹۵،‏ ۱۸:۰۷
کد خبر: 82321173
۰ نفر
مدافع پرسپوليس: نبايد اخراج مي شدم

تهران - ايرنا - مدافع تيم فوتبال پرسپوليس تهران كه در دقيقه 65 ديدار با پيكان از زمين بازي اخراج شد، گفت: داور با تصميمي اشتباه موجب اخراجم شد.

به گزارش ايرنا، «محمد انصاري» مدافع ملي پوش پرسپوليس تهران عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: اخطار نخستي كه داور به من داد به طور كامل اشتباه بود، زيرا در آن صحنه مرتكب خطايي نشدم.
وي با بيان اينكه «اشكان خورشيدي» از بهترين داور ليگ برتر است، گفت: به هيچ عنوان قصد ناراحت كردن اين داور را ندارم، اما واقعيت را مطرح كردم.
انصاري تصريح كرد:‌ به هر حال در فوتبال اتفاقاتي به ضرر شما رخ مي دهد كه نقشي در آن نداريد و امروز هم قسمت اين بود تا بي دليل اخراج شوم.
وي در مورد عملكرد تيمش در ديدار امروز عنوان كرد: بازي خوبي با وجود سرماي شديد انجام داديم و مستحق برد بوديم و بايد اين تساوي را در ديدارهاي آينده جبران كنيم.
انصاري در حالي به گفت وگو با خبرنگاران پرداخت كه محمود خوردبين سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس سعي داست تا وي را از صحبت با نمايندگان رسانه ها منع كند.
تيم فوتبال پرسپوليس تهران، عصر امروز(پنجشنبه) از هفته يازدهم ليگ برتر باشگاه هاي ايران مقابل پيكان با تساوي بدون گل متوقف شد.
ورزشي ** 3783 ** 1071 ** خبرنگار: امير ميرزاييان ** انتشار دهنده: اميد غياثوند