ريزش كوه در محور آستارا - آقچاي خسارت نداشت

آستارا - ايرنا - مسئول اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي آستارا گفت: گل و لاي ريخته شده از كوه به محور آستارا - آقچاي ، جمع آوري شده و اين حادثه خسارتي به خودروهاي عبوري وارد نكرده است.

انور بي نياز روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: در پي بارندگي هاي اخير در شهرستان آستارا، بخشي از كوه در محور ارتباطي آستارا - آقچاي به جاده ريزش كرده بود و نيروهاي راهداري با همكاري پليس راه و نيروهاي پاسگاه مرزي آقچاي، با به كار گيري پنج دستگاه كاميون، يك دستگاه لودر و يك دستگاه گريدر مصالح ريخته شده از كوه را جمع آوري كردند.
وي اظهار كرد: به لحاظ تردد زياد خودروها در محور آستارا - اردبيل، در روزهاي باراني راهداران آستارا به محض ريزش مصالح و گل و لاي كوه، براي جلوگيري از انسداد مسير بلافاصله به جمع آوري آن اقدام مي كنند.
فردين فرتوت نيا رئيس اداره هواشناسي آستارا نيز وضعيت جوي اين شهرستان را براي امروز و فردا (پنجشنبه و جمعه) صاف تا قسمتي ابري پيش بيني كرد و گفت: دماي فعلي آستارا پنج درجه سانتيگراد بالاي صفر و ميزان رطوبت هوا در اين شهرستان 41 درصد است.
شهرستان 86 هزار نفري آستارا در 200 كيلومتري غرب مركز استان گيلان، 25 كيلومتر راه اصلي، 148 كيلومتر راه روستايي و 15 كيلومتر بزرگراه دارد.
خبرنگار: يوسف هدايتي ** انتشاردهنده: اميرحسين كبيري
7105 / 7124/2007

سرخط اخبار استان‌ها