وصل گاز بيش از 2 هزار خانوار در بابل و آمل

ساري - ايرنا - مديرعامل شركت گاز مازندران گفت كه تاكنون گاز بيش از 2 هزار خانوار در شهرهاي بابل و آمل وصل شده است .

محمد اسماعيل ابراهيم زاده عصر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود : افت فشار گاز در اين 2 شهرتسان نيز بر طرف شده است.
وي گفت : گروههاي گازرساني براي اتصال گاز مناطق روستايي اين شهرها نيز اعزام شدند و كار اتصال در اين مناطق همچنان ادامه دارد.
ابراهيم زاده افزود : گاز 60 درصد از مشتركان روستايي شهرستان هاي آمل و بابل بر اثر افت فشار ناشي از مصرف گاز در هواي برفي قطع شد.
** اتصال گاز بابلسر
مديرعامل شركت گاز مازندران گفت كه گاز مشتركان بابلسري كه به دليل افت فشار از شب گذشته قطع شده بود بار ديگر وصل شده است .
به گفته وي ، از شب گذشته تاكنون 25 درصد از مشتركان گاز در بابلسر گازشان به دليل افت فشار ناشي از افزايش مصرف قطع شده بود.
ابراهيم زاده ضمن توصيه به مشتركان براي رعايت الگوي مصرف ، گفت كه 120 گروه گازرساني براي اتصال گاز مناطق برف زده مازندران اعزام شدند.
وي از مشتركان خواست در صورت بروز مشكل افت فشار و يا قطعي گاز با شماره 194 به شركت گاز استان اطلاع دهند تا نسبت به اتصال و عيب يابي اقدام كنند.
مازندران يك ميليون و 215 هزار مشترك گاز دارد و روزانه 22تا 26ميليون مترمكعب در استان گاز مصرف مي شود.
بارش برف و برودت منهاي 15 درجه سانتي گراد در مازندران باعث قطع آب، برق و گاز برخي از شهرستان هاي استان شده بود كه گروه هاي فني براي اتصال مشتركان به منطقه اعزام شدند.
هم اكنون هواي مازندران تمام ابري در برخي مناطق همره با بارش برف گزارش شده كه اين سامانه پنجشنبه شب ( امشب) چهارم آذرماه از استان خارج مي شود و از فردا به تدريج هواي مازندران رو به گرمي مي رود.
خبرنگار : سيد رضا هاشمي كروئي * انتشاردهنده : حسن فلاحتي
6982/1654

سرخط اخبار استان‌ها