30 تيم براي وصل گاز خانگي در بابل در حال خدمات رساني هستند

ساري - ايرنا - فرماندار بابل گفت كه از صبح امروز حدود 30 تيم براي وصل گاز خانگي در مناطق مختلف اين شهرستان در حال خدمات رساني هستد.

محمد تقي عباسپور عصر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا با بيان اينكه سرماي روز گذشته و قطعي گاز در بابل مردم را با چالش هايي مواجه كرد ، افزود : خوشبختانه با هماهنگي هاي به عمل آمده از صبح امروز اداره گاز تيم ها را براي وصل گاز منازل بسيج كرد كه در حال انجام وظيفه هستند.
وي گفت كه اين تيم ها در صورت تماس شهروندان به درب منازل براي رفع مشكل قطعي مراجعه مي كنند.
فرماندار بابل با بيان اينكه تقريبا مشكل قطعي گاز مردم در حال حل شدن است ، اظهار داشت : مردم مي توانند با سامانه 194 براي وصل گاز منازل خود تماي بگيرند .
وي ضمن قدرداني از مسئولان استاني به خاطر پيگيري براي وصل گاز خانوار ها ، گفت : شب گذشته استاندار مازندران با حضور در شهرستان بابل شخصا پيگيري هاي لازم را براي رفع مشكلات مردم انجام داد .
** بررسي خسارت ها
عباسپور همچنين به خسارت هاي وارده به بخش كشاورزي اشاره كرد و اظهارداشت: صبح امروز طي جلسه اي مقرر شد كه كارشناسان جهاد كشاورزي با بررسي هاي ميداني ، ميزان خسارت به محصولات باغي و درختان را برآورد كنند.
وي افزود : بعد از بررسي و تخمين خسارت ، گزارش به استان ارسال مي شود تا پس از جمع بندي براي مسئولان كشوري ارسال شود.
عباسپور ضمن قدرداني از مردم به دليل صبوري در برابر سرما و مشكلات به وجو آمده ، گفت : از همه دستگاههاي اداري و خدمات رساني كه در طول اين مدت در آماده باش به سر مي برند و همكاري هاي لازم را داشته و دارند، قدرداني مي شود.
قطعي گاز خانگي از صبح روز گذشته تاكنون بسياري از مردم شهرستان بابل را كلافه كرده بود تا آنجا كه براي تهيه نان و پخت غذاهاي خانگي و گرم نگه داشتن منزل با مشكلات زيادي مواجه شدند.
بسياري از مردم نيز براي استفاده از امكانات گرمايشي به مناطقي كه از بخاري هاي نفتي استفاده مي كردند ، نقل مكان كردند .
خبرنگار : زينب حبيب پور گودرزي ** انتشار دهنده : حسن فلاحتي
7328/1654

سرخط اخبار استان‌ها