۴ آذر ۱۳۹۵،‏ ۱۳:۵۲
کد خبر: 82320896
۰ نفر
نتيجه هفته اول ليگ برتر واليبال زنان كشور

تهران - ايرنا - هفته اول رقابت هاي ليگ برتر واليبال زنان كشور امروز (پنجشنبه ) با انجام سه ديدار در تهران و اصفهان پيگيري شد و دو تيم تهران و يك نماينده اصفهان برندگان هفته نخست اين رقابت ها شدند.

به گزارش ايرنا در نخستين ديدار اين هفته، تيم هاي بانك سرمايه و سايپاي تهران به مصاف هم رفتند و شاگردان ميترا شعبانيان ، سرمربي اسبق تيم ملي توانستند بازيكنان سايپا را با نتيجه سه بر صفر از پيش روي بردارند.
در اين ديدار بازيكنان بانك سرمايه حريف همشهري خود را با امتيازهاي 25 بر 11، 25 بر 12 و 25 بر 14 شكست دادند.
در دومين ديدار اين هفته كه به ميزباني اصفهان برگزار شد تيم‌هاي ذوب آهن و دانشگاه آزاد مقابل هم صف آرايي كردند و در نهايت پس از 130 دقيقه بازي تيم اصفهان حريف خود را سه بر صفر با شكست روانه تهران كرد.
نتيجه اين ديدار 26 بر 24 ، 25 بر 13 و 25 بر 21 به نفع واليباليست هاي اصفهاني بود.
چهارصد تماشاچي اصفهاني ديدار تيم هاي ذوب آهن اصفهان و دانشگاه آزاد تهران را تماشا كردند.
اما در سومين ديدار هفته نخست ليگ برتر واليبال زنان كشور تيم پارسه تهران و پارس فارس مقابل هم بازي كردند كه در نهايت تيم پارسه با نتيجه سه بر صفر بازي را برد.
تيم پارسه كه تا روز گذشته با عنوان شركت ملي گاز تهران در رقابت هاي ليگ برتر حضور داشت، با انصراف شركت ملي گاز و جذب حامي مالي جديد با عنوان پارسه در رقابت هاي ليگ برتر حضور دارد.
براساس اين گزارش تيم واليبال زنان پارسه تهران با نتيجه 25 بر 10 ، 25 بر 19 و 25 بر 12 حريف فارسي خود را از پيش روي برداشت.
اين ديدار 85 دقيقه به دراز كشيد.
ورزشي **1828 **1446 ** خبرنگار :خديجه روزبهاني ** انتشار دهنده: حميدي

سرخط اخبار ورزش