تورهای بازدید فعالان رسانه از پروژه های اقتصاد مقاومتی فارس برگزار می شود

شیراز- ایرنا- رئیس سازمان بسیج رسانه استان فارس گفت:درحال حاضر كارهای ارزشمندی در حوزه اقتصاد مقاومتی در استان فارس انجام شده است كه برای انعكاس و انتقال این فعالیت ها به مردم، تورهای بازدید از پروژه های اقتصاد مقاومتی با حضور فعالان رسانه ای استان برگزار می شود.

به گزارش ایرنا میلاد امیری نژاد پنجشنبه در آخرین روز هفته بسیج در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی استان فارس بیان كرد:امروز اقتصاد مقاومتی از حالت شعاری خارج شده و به صورت عملی به بدنه جامعه ما وارد شده و مردم استان فارس حضور خوبی در این عرصه داشتند.
وی افزود: بر این اساس باتوجه به اقدامات انجام شده در این حوزه نیاز است خبرنگاران و رسانه های ما جزئیات طرح ها و پروژه ها را برای مردم بیان كنند.
امیری نژاد اظهارداشت:رسانه ها و خبرنگاران استان فارس از روحیه مطالبه گری خوبی برخوردارند كه این روحیه بسیجی است و باید درجهت نشاط بخشی، امیدبخشی و ایجاد انگیزه در جامعه استفاده شود.
وی اضافه كرد:بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی از وظایف رسانه هاست كه ما در بسیج رسانه به دنبال ایجاد فضای همدلی برای انجام رسالت رسانه ها در برابر جامعه هستیم.
او با بیان اینكه افتخارما در بسیج رسانه فارس حضور فعالان رسانه ای با هر تفكر و اندیشه دركنار هم است ادامه داد: بسیج متشكل از تمام مردم و گروه های مختلف است و در این نهاد قایل به خط كشی ومحدودیت نیستیم و تلاش ما همواره بر تعامل و حمایت از فعالان رسانه ای در فارس است.
امیری نژاد عنوان داشت: در شرایط كنونی كه كشور ما در جنگ نرم نابرابر قرار دارد رسانه ها به عنوان پیش قراول های این جنگ وظیفه مهم و حساسی دارند كه برای حركت در این زمینه نیازمند روحیه انقلابی و وحدت هستیم.
وی افزود: در شرایط كنونی كشور و استان فارس نیازمند وحدت در بسیاری از امور از جمله دفاع از تمامیت انقلاب اسلامی است كه بسیج مامن مناسبی برای وحدت آحاد مردم است.
** توجه به مردم دلیل تاثیرگذاری ایرنا
امیری نژاد بیان كرد: خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) پل ارتباطی بین مردم و مسئولان است و این مهم دلیل تاثیرگذاری این رسانه مردمی است.
وی اظهارداشت: خبرگزاری ایرنا، رسانه مورد وثوق مردم در داخل و خارج از كشور است كه ایرنا استان فارس، ماموریت توسعه استان فارس را با جدیت دنبال می كند.
او اضافه كرد: دقت، سرعت و صحیح بودن اخبار درخبرگزاری ایرنا یك فرصت برای این رسانه است.
** ایجاد امید و نشاط در جامعه به دنبال انعكاس فعالیت های اقتصاد مقاومتی
سرپرست خبرگزاری جمهوری اسلامی استان فارس نیز در این دیدار گفت: خبرگزاری ایرنا با بیش از 80 سال سابقه در حوزه خبر و اطلاع رسانی با درك تحولات فناوری اطلاعات و ارتباطات در تلاش برای حضور موثرتر در عرصه اطلاع رسانی و فضای مجازی است.
سید احمد نجفی افزود: بهره گیری از توان حرفه ای خبرگزاری ایرنا برای اطلاع رسانی دقیق به مردم و پاسخگویی به شبهات و شایعات در فضای مجازی را از ماموریت های خود می دانیم.
وی در ادامه پیشنهاد داد تورهای بازدید رسانه ها از پروژه های منتخب اقتصاد مقاومتی در استان فارس برنامه ریزی شود.
نجفی اظهار كرد: انعكاس فعالیت ها در زمینه اقتصاد مقاومتی می تواند به تقویت روحیه امید و نشاط در جامعه منجر شود.
خبرنگار: فاطمه هاشمی نیك ** انتشار دهنده: غلامرضا مالك زاده
3002/ 1876

سرخط اخبار استان‌ها