لیگ قهرمانان اروپا؛ پیروزی روستوف مقابل بایرن مونیخ با گلزنی آزمون

تهران - ایرنا - تیم فوتبال روستوف در دیدار مقابل بایرن مونیخ آلمان از هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا با گلزنی « سردار آزمون» به برتری 3 بر 2 دست یافت.

به گزارش ایرنا، در ادامه هفته پنجم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان فوتبال اروپا و از گروه D، روستوف روسیه از تیم ستاره بایرن مونیخ آلمان پذیرایی كرد و در نهایت به پیروزی 3 بر 2 دست یافت تا نخستین برد خود در این رویداد مهم را كسب كند.
«سردار آزمون» در دقیقه 44 این دیدار گل نخست تیمش را به زیبایی درون دروازه بایرن مونیخ مدعی جای داد. مهاجم تیم ملی ایران در دقیقه 82 این دیدار جای خود را به «ماكسیم گرگیوف» داد.
«دیمتری پولاز» از روی نقطه پنالتی و «كریستین نوبا» دیگر گل های روستوف را به ثمر رساندند و «داگلاس كاستا» و «خوان برنات» نیز گلزنان بایرن مونیخ بودند.
بایرن مونیخ در این دیدار چند ستاره خود از جمله «مانوئل نویر» و «آرتور ویدال» را در اختیار نداشت.
شاگردان «كارلو آنجلوتی» در تیم بایرن مونیخ كه صعود خود را از قبل مسجل كرده بودند با این شكست 9 امتیازی و در رتبه دوم گروه باقی ماندند و روستوف نیز چهار امتیازی شد.در دیگر دیدار این گروه، اتلتیكومادرید به مصاف آیندهوون هلند می رود.
هرچند روستوف برای صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا شانسی ندارد، اما با كسب این پیروزی بزرگ در آستانه حضور در لیگ اروپا قرار گرفت.
سایر دیدارهای هفته پنجم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا از ساعت 23 و 15 دقیقه به وقت تهران آغاز می شود.
شبك **ورزشی**3783** 1917**خبرنگاری امیر میرزاییان**انتشار دهنده :سید محمد باقر نوربخش