ارومیه فردا میزبان 2 دیدار نمایندگان شهر در لیگ های والیبال

ارومیه- ایرنا- تیم های بزرگسالان و جوانان شهرداری ارومیه فردا چهارشنبه به ترتیب میزبان شهرداری اراك و عقاب سبلان اردبیل در چهارچوب رقابت های لیگ برتر و دسته یك كشور در سالن 6000 نفری غدیر ارومیه خواهند بود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، هفته سوم بیست و پنجمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یك مردان جام شهدای منا عصر روز چهارشنبه با انجام هشت دیدار در شهرهای مختلف پیگیری می شود.
در یكی از این رقابت ها تیم شهرداری جوان ارومیه و عقاب سبلان اردبیل از ساعت 14:30 دیدار هفته سوم خود از سری مسابقات لیگ دسته یك كشور را آغاز خواهند كرد.
هدایت تیم شهرداری جوان ارومیه را ساسان خداپرست كاپیتان دهه 80 تیم ملی والیبال ایران بر عهده دارد.
حمایت هواداران از تیم دسته یكی و جوان شهرداری می تواند انگیزه بازیكنان جوان و بومی این تیم را برای ارائه یك بازی كم اشتباه و جذاب 2 برابر كند.
جوانان شهرداری ارومیه هم اكنون با 2 پیروزی كسب شده در صدر جدول گروه یك قرار دارند.
تیم والیبال شهرداری جوان ارومیه به همراه مقاومت فرمانداری مهاباد، عقاب سبلان، سیاوش سام فردیس، عقاب تهران، فولاد ویان همدان، كاله جوان و سپهر الكتریك قزوین در گروه یك قرار گرفته است.
این رقابت ها با حضور 16 تیم در 2 گروه هشت تیمی و در 2 مرحله مقدماتی و پلی آف برگزار می شود.
در گروه 2 نیز تیم های نیروگاه سیكل تركیبی دامغان، گل گهر سیرجان، لاستیك بارز كرمان، رعد پدافند اصفهان، ملوان تهران،بختیاری ورامین، شهرداری بجنورد و فرش محتشم كاشان حضور دارند.
تیم والیبال مقاومت فرمانداری مهاباد نیز فردا میزبان تیم اتحاد جوان همدان خواهد بود.
تیم شهرداری جوان ارومیه از سال 92 در رقابت های لیگ دسته یك حضور دارد و امسال نیز برای چهارمین سال متوالی با حمایت باشگاه شهرداری ارومیه وارد مسابقات لیگ شده است.
به گزارش ایرنا، هفته هشتم دور رفت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان ایران جام شهدای منا فردا چهارشنبه با 6 دیدار در شهرهای تهران (2 مسابقه)، گنبد، اردكان، آمل و ارومیه پیگیری خواهد شد.
در یكی از این دیدارها روز چهارشنبه 2 تیم شهرداری ارومیه و شهرداری اراك از ساعت 17 در سالن غدیر ارومیه به مصاف هم می روند.
هر 2 تیم دیدارهای هفته هفتم خود را مقابل تیم های پیكان تهران و شهرداری تبریز با شكست پشت سر گذاشته اند و فردا برای جبران ناكامی های خود هر آنچه در توان دارند به كار می بندند.
تیم والیبال شهرداری ارومیه كه در لیگ برتر سال گذشته عنوان سوم را به دست آورده است با پیروزی در این مسابقه می تواند به شرایط نامناسب خود در جدول این رقابت ها سرو سامان ببخشد.
شهرداری ارومیه در حال حاضر با سه برد و 9 امتیاز در رتبه هشتم جدول است و شهرداری اراك نیز با یك برد و 4 امتیاز در جایگاه یازدهم قرار دارد.
مسعود یزدان پناه و محمدرضا درفش كاویان امرقضاوت این مسابقات را بر عهده دارند و حمید حق بین ناظر این دیدار است.
*مهمترین اخبار ایرنای كشور و آذربایجان غربی را به صورت لحظه به لحظه از كانال خبری تلگرام این رسانه به آدرس irnaoromiye@ دریافت كنید.
7126/2093**خبرنگار: نرگس موذنی حبشی**انتشاردهنده: صابر چهرقانی