بسيجيان آماده همكاري با دولت در انجام طرح هاي عمراني هستند

يزد - ايرنا - فرمانده سپاه الغدير يزد گفت: بسيجيان ولايتمدار دولت را در اجراي طرح هاي عمراني و آباداني حمايت و همراهي مي كنند.

به گزارش ايرنا ، سردار اكبر فتوحي روز شنبه در جمع فرماندهان پايگاه هاي مقاومت بسيج استان يزد افزود: اين كمك ها در راستاي تحقق اهداف عليه نظام و انقلاب اسلامي در بخش هاي مختلف ادامه خواهد داشت .
وي ادامه داد: بسيجيان قهرمان در طول هشت سال دفاع مقدس با قدرت و عزت در برابر توطئه هاي دشمنان انقلاب اسلامي ايستادگي كردند و امروز هم بر حسب نيازها اين ايستادگي با قوت و درايت وجود خواهد داشت.
فرمانده سپاه الفدير يزد اظهار داشت: توطئه اصلي دشمنان انقلاب اسلامي در برهه كنوني در جنگ نرم و فعاليت هاي فرهنگي متمركز شده و بدون شك بايد با بصيرت و هوشياري در برابر اين توطئه ها مقاومت كرد.
فتوحي گفت: دشمنان همواره در 38 سال گذشته براي رسيدن به اهداف خود از ترفندهاي مختلفي براي ضربه زدن به اصل نظام بهره گرفته اند و اين اهداف پليد همچنان توسط كفر جهاني ادامه دارد.
فرمانده سپاه الفدير يزد تصريح كرد: بايد تكيه به نيروهاي داخل و منابع خود داشت چون نگاه به بيرون و دشمنان نه تنها هيچ سودي براي كشور و ملت به همراه ندارد كه موجب وابستگي و ضربه زدن به نظام ولايي مي شود.
فتوحي گفت: ملت ايران و بسيجيان با قدرت گوش به فرمان مقام معظم رهبري در عرصه هاي مختلف حضور دارند و اجاره سوء استفاده به دشمنان و حاميان آنها نمي دهند و با بينش و بصيرت از نظام خود دفاع مي كنند.
وي در ادامه به تشكيل قرارگاه پيشرفت و آباداني در سپاه الغدير يزد اشاره و گفت: اين قرار گاه در راستاي تحقق اقتصاد مقاومتي مورد تاكيد مقام معظم رهبري تشكيل شده و فعالانه وظايف خود را انجام مي دهد.
فتوحي گفت: قرارگاه پيشرفت و آباداني با هدف عمران ،سازندگي و خدمت رساني به مردم در مناطق محروم و دورافتاده شكل گرفته و هم اكنون در بهاباد،خاتم و ابركوه مشغول خدمت رساني است.
فرمانده سپاه الغدير يزد همچنين از موفقيت سپاه الغدير يزد در سطح كشور و كسب رتبه برتر در مجموع فعاليت ها خبر داد كه با همت و سخت كوشي بسيجيان اين توفيق ها بدست آمده است.
فتوحي ابراز اميدواري كرد تا برنامه هاي بزرگداشت هفته بسيج با حضور و مشاركت آحاد مردم استان بنحو مناسب برگزار شود.
هفته بسيج از اول آذرماه آغاز مي شود ، استان يزد 300 هزار بسيجي دارد.
7536/ 6197 خبرنگار:كاظم سبحان زاده**انتشار: فلاح
irnayazdd@