منصوریان: هواداران دقیقه 22 بازی با صبای قم به احترام پدراستقلال خواهند ایستاد

تهران -ایرنا - سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: هوادارها به احترام منصور پورحیدری كه در زمان بازیگریش شماره 2 را بر تن می كرده و 2 جام برای استقلال آورده است در دقیقه 22 در بازی با صبای قم به احترام وی خواهند ایستاد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، علیرضا منصوریان امروز پنج شنبه در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و مقابل صبای قم در جام حذفی فوتبال افزود: دومین سالگرد درگذشت غلامحسین مظلومی و ایام اربعین حسینی را تسلیت می گویم و در دیدار فردا قرار بود بازیكنان مشكی پوش باشند. اما به گفته علی پورحیدری فرزند منصور خان علاقه‌ای به مشكی پوشیدن بازیكنان نداشت. بازیكنان با لباس همیشگی در زمین حاضر خواهند شد.
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران درباره دیدار فردا مقابل صبا اظهارداشت: امیدواریم با حضور یار دوازدهم كه همان هواداران هستند و حمایت آنها از جوانان استقلال، 3 امتیاز فردا را بدست آوریم.
وی در خصوص كیفیت زمین تمرینی كمپ مرحوم حجازی اظهار كرد: سال گذشته كه به عنوان مربی در تیم نفت بودم كه از زمین تمرینی خوبی بهره‌مند بودیم. اما زمین مسابقه در ورزشگاه تختی نامناسب بود.امسال این رویه برعكس شده و كیفیت زمین كمپ مرغوب نیست. اما در ورزشگاه آزادی چمن مناسبی برای مسابقات وجود دارد.
وی ادامه داد: شخصیت تیم فوتبال استقلال به اندازه‌ای هست كه البسه، توپ و چمن مناسب بهره‌مند باشد و چاله ‌ها و پستی بلندی زمین كمپ حجازی سبب آسیب دیدگی به بازیكنان نشود.
منصوریان به یكدل نبودن مدیران در باشگاه استقلال اشاره كرد و گفت: همدلی در دل هواداران وجود دارد اما در فضای باشگاه چنین رویه‌ای نیست و رقابت منفی برخی از اعضای هیئت مدیره و مدیریت باشگاه به پیكره تیم ضربه وارد خواهد كرد.
سرمربی آبی پوشان پایتخت در خصوص بازگشت سجاد شهباززاده به استقلال اظهار داشت: در صورتی كه خود سجاد برای بازگشت به استقلال ابراز تمایل كند مانعی برای حضور وی در جمع بازیكنان نیست اما قطعاً خریدی در نیم فصل نخواهیم داشت.
تیم فوتبال استقلال تهران در چارچوب مرحله یك هشتم نهایی جام حذفی فوتبال فردا جمعه در ورزشگاه آزادی از ساعت 16:30 دقیقه میزبان صبای قم خواهد بود.
ورزشی**9092**9395**1601** خبرنگار: مهدی موذن * انتشاردهنده: شهناز حسنی