مقدماتی جام جهانی فوتبال/ تساوی بدون گل ایران و سوریه در نیمه نخست

كوالالامپور - ایرنا - نیمه نخست دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و سوریه در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 با تساوی بدون گل همراه شد.

تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 16 و 15 دقیقه عصر روز سه شنبه در هفته پنجم از مرحله مقدماتی جام جهانی در منطقه آسیا در شهر «سرمبان» مالزی مهمان سوریه بود. «علی الصباح» از عراق، قضاوت دیدار امروز را عهده دار است.
این دیدار به دلیل بارش باران و شرایط نامساعد جوی و با نظر نماینده كنفدراسیون فوتبال آسیا با 45 دقیقه تاخیر آغاز شد.
حدود چهار هزار تماشاگر ایرانی برای حمایت از تیم ملی كشورمان در ورزشگاه «تانكو عبدالرحمان» حاضر شده اند.
وضیعت نامناسب و زمین گل آلود موجب شد تا هر دو تیم بیشتر با زدن به زیر توپ به محافظت از دروازه خودی پرداخته و شاید از روی اتفاقات و اشتباهات حریف، فرصتی برای گلزنی ایجاد كنند.
تیم ملی ایران در این دیدار، «علیرضا بیرانوند» را به دلیل مصدومیت و «سردار آزمون» و «احسان حاج صفی» كه محروم هستند را در اختیار ندارد.
در ثانیه های پایانی نیمه نخست، بازیكنان دو تیم برای لحظاتی درگیر شدند.
در نهایت نیمه نخست این دیدار كه به دلیل زمین باتلاقی و ناهموار، بار فنی نداشت با تساوی بدون گل به اتمام رسید تا دو تیم خود را مهیای 45 دقیقه دوم كنند.
**تركیب ایران:
سوشا مكانی، میلاد محمدی، جلال حسینی، سعید عزت اللهی، مرتضی پورعلی گنجی، امید ابراهیمی، كریم انصاری فرد، مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش، اشكان دژاگه و رامین رضاییان.
**تركیب سوریه:
ابراهیم عالم، احمد الصالح(زاهر مدانه)، عمرو میدانی، علا الشبلی، موید عجان، خالد المبیض، تامر الحاج محمد، المواس، عمرو جنیات. عمر خریبین و حارب ملكی.
ورزشی**3783**
خبرنگار: امیر میرزاییان انتشاردهنده:\لی خورسندی