حضور «جناب خان» در سری جدید «خندوانه» مشخص نیست/غیرحرفه ای ها استندآپ كمدی اجرا می كنند

تهران - ایرنا - مجری برنامه تلویزیونی «خندوانه»، حضور «جناب خان» در سری جدید این برنامه را نامشخص عنوان كرد و گفت: قصد داریم در این سری، استند آپ كمدی آماتورها را راه بیاندازیم.

رامبد جوان روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینكه بعد از ماه صفر پخش خندوانه از سر گرفته می شود، افزود: تاریخ دقیق آغاز پخش را نمی دانم اما نمی گذاریم این زمان زیاد طول بكشد.
وی درباره تغییرات در دوره جدید برنامه خندوانه تصریح كرد: سالن و دكور تغییر می كند، تماشاچی كمتر می شود و با توجه به تجربه سالن و استودیو بزرگ در فصل سه، متوجه شدیم باید فضا مانند فصل یك و دو كوچكتر باشد.
جوان ادامه داد: آیتم های جدید در استودیو و «كوی وفا» را مردم مشاهده می كنند و مسابقه لباهنگ مردمی و استندآپ كمدی آماتورها را هم قصد داریم راه بیاندازیم.
كارگردان مجموعه خندوانه با بیان اینكه هنوز اختلاف نظر در مورد حضور جناب خان وجود دارد، اظهار كرد: سعید سالارزهی به خاطر حضور در تلویزیون باید مذاكراتی داشته باشد و با تلویزیون به توافق برسد.
وی با ارائه توضیحاتی در بحث اختلافات بر سر جناب خان ادامه داد: جناب خان عروسكی است كه از «كوچه مروارید» به خندوانه آمده و صاحب امتیاز این عروسك سالارزهی است كه برای آمدن به تلویزیون توقعاتی دارد كه باید با آن به توافق رسید. اختلاف اصلا سر خواندن یا نوع اجرای برنامه این عروسك نیست.

** «نگار» به فجر می رود
جوان درمورد فعالیت سینمایی خود نیز گفت: پروژه سینمایی «نگار» را برای حضور جشنواره فجر در دست تولید دارم. تولید «نگار» از زمستان سال گذشته شروع شد و اكنون در مراحل پایانی قرار دارد.
وی با بیان اینكه «نگار» مضمونی جنایی و معمایی دارد، از نگار جواهریان، محمدرضا فروتن، مانی حقیقی، علیرضا شجاع نوری و افسانه بایگان به عنوان بازیگران این پروژه سینمایی نام برد.
جوان، «نگار» را اثری كاملا جدی دانست كه حتی رگه هایی از طنز در آن وجود ندارد.
وی گفت:‌ این فیلم، كار متفاوتی است كه مردم باید ببینند و بعد نظر دهند.
اجتمام ** 7329 ** 1071 ** خبرنگار: لیلا اسماعیل نژاد ** انتشار دهنده: امید غیاثوند