انتقاد تند سرمربي تيم فوتبال نساجي قائمشهر به داوري

ساري-ايرنا- سرمربي تيم دسته اولي فوتبال نساجي قائمشهر مي گويد كه داوري در رقابت هاي فصل جاري فوتبال دسته يك به ضرر تيمش بوده و از اين بابت تيمش ضربه خورد.

محمود فكري روز دوشنبه درگفت وگو با خبرنگارايرنا در ساري گفت: بايد داوري هاي ليگ دسته يك همانند ليگ برتر زيرذره بين رسانه ها و مسوولان فدراسيون قرار گيرد تا حق تيم ها ضايعه نشود.
وي افزود : دررقابت هاي فصل جاري ليگ دسته يك با 2تيمي شدن صعود به ليگ برتراز بين تيم هاي حاضر، رقابت ها بين تيم ها فشرده شده و هرگونه اشتباه داوري مي تواند تيمي را از كورس صعود دور كند.
فكري كه تيمش در فصل جاري رقابت ها با بدعهدي مالك باشگاه هنوز موفق به پرداخت دستمزد بازيكنان و كادرفني نشده گفت كه باشگاه نساجي قائمشهر دررقابت هاي فصل جاري با غيرت بازيكنانش در ليگ حضور دارد و هربازيكني به جاي بازيكنان فعلي ما بود تا الان كناره گيري مي كرد.
سرمربي نساجي مازندران افزود : بازيكنان با غيرت ما همچنان با دست خالي و بدون هيچ گونه حمايت مالي از سوي باشگاه بازي خوبي را انجام مي دهند و در مقايسه با تيم هايي كه مشكل مالي ندارند، تيم ما خوب نتيجه گرفت.
تيم نساجي از 13 بازي گذشته رقابت هاي ليگ دسته اول با كسب 20 امتياز در رده ششم جدول 14 تيمي اين رقابت ها قرار دارد.
** تقدير از دلجويي استاندارمازندران از باشگاه
سرمربي تيم نساجي قائمشهربا قدرداني از دلجويي استاندارمازندران از بازيكنان و كادر فني تيمش گفت كه مديريت ارشد استان قول داده تا مشكلات اين تيم را پيگيري كند و ورود استاندار به مشكلات باشگاه دلگرمي كادر فني و باشگاه شده است.
فكري با انتقاد از سفر مديرعامل نساجي قائمشهر به كربلا با وجود مشكلات موجود در باشگاه افزود : مديريت ارشد استان برخي از مديران را مكلف كرده تا زمينه حضور سرمايه گذار جديدي را براي خريد باشگاه فراهم كنند واميدوارم اين كار به نتيجه برسد.
وي ازرسانه ها خواست تا مشكلات نساجي قائمشهر را بيش از گذشته منعكس كنند.
كاپيتان سابق استقلال تهران مشكل فعلي نساجي را مديريتي دانست وگفت كه اين تيم براي صعود نياز به كمك تمام مسوولان دلسوز استاني و علاقه مندان به فوتبال دارد و اتكاء صرف به مديريت باشگاه؛ نمي تواند تيم نساجي را ليگ برتري كند.
تيم نساجي يكي از قديمي ترين تيم هاي فوتبالي مازندران با حدود نيم قرن فعاليت در سال 87 به بخش خصوصي واگذار شد و در فصل جاري به دليل نامعلومي مالك باشگاه پس از تعيين كادر فني و عقد قرارداد با بازيكنان از تيمداري كناره گيري كرد.
با گذشت 13 هفته از رقابت هاي ليگ دسته اول فوتبال باشگاه هاي ايران جام آزادگان هيچ يك از بازيكنان و كادر فني تيم نساجي دستمزدي از باشگاه دريافت نكردند.
مازندران 2 تيم در رقابت هاي ليگ دسته اول فوتبال دارد كه نساجي با 13 بازي و 20 امتياز در رده ششم و خونه به خونه بابل با همين تعداد بازي و23 امتياز در رده پنجم قرار دارد.
خبرنگار: حسين فلاحتي ** انتشاردهنده : سيد محسن حسن نيا
6982/1899